Ferie z Ośrodkiem Kultury 2020

17-01-2020

Pierwszy tydzień ferii zimowych już za nami. Dla najmłodszych to czas na odpoczynek i regeneracje sił na nowy semestr w szkole.

Jak co roku Ośrodek Kultury w Dukli organizuje dla najmłodszych szereg atrakcji – łączy zabawę z nauką. Organizowane są zajęcia z szeroko rozumianego artyzmu w wielu dziedzinach. W tym tygodniu odbyły się zajęcia muzyczne, plastyczne, kulinarne, historyczne,  sportowe, oraz quizy wiedzy ogólnej, oraz wspólne oglądanie bajek w sali widowiskowo-teatralnej.  Praca w grupach pomaga w aktywizacji, relacjach z rówieśnikami ale także starszymi, praktyce w wielu dziedzinach życia oraz miłe spędzenie czasu. Podczas zajęć każdy uczestnik otrzymuje posiłek i napój.

To jeszcze nie koniec ! Drugi tydzień ferii również będzie obfitował w szereg zajęć tematycznych. Planowana jest także wycieczka do Krempnej do Ośrodka Edukacyjnego im. Jana Szafrańskiego Magurskiego Parku Narodowego. Wszelkie informacje na temat zajęć są na plakatach, stronie internetowej oraz profilu Ośrodka Kultury na Facebook-u.integrity="sha384-q8i/X+965DzO0rT7abK41JStQIAqVgRVzpbzo5smXKp4YfRvH+8abtTE1Pi6jizo" crossorigin="anonymous">