Statystyka

Użytkowników: 5713
Artykułów: 1592
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 24988485
Przeglądy/Konkursy
XVIII Konkurs Piosenki Religijnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
jakub
Protokół komisji XVIII KONKURSU PIOSENKI RELIGIJNEJ i POEZJI
Komisja w składzie: Krystyna Stańkowska, Anna Masternak, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz po wysłuchaniu 86 prezentacji konkursowych, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia;

PIOSENKA

KATEGORIA I (PRZEDSZKOLAKI)
I MIEJSCE – Emilia Zając – Równe
II MIEJSCE – MILENA KOGUT – DUKLA(b p)
II MIEJSCE – WIKTORIA JAKIEŁA - DUKLA
III MIEJSCE – KAROLINA RYMAR – DUKLA
WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Szczurek – DUKLA....

Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
I miejsce
26 maja w sali kina "Promień" odbyła sie wystawa prac plastycznych pt.
"Piękno stworzenia jako wyraz Bożej Miłości” . W konkursie udział wzięło 50 artstów w przedziale wiekowym od 6 do 60 lat. Komisja konkursowa w składzie: Wiesław Jakimczuk, Małgorzata Walaszczyk - Faryj, Piotr Jakieła i Norbert Uliasz, nagrodziła następujących artystów;


Kategoria II - Szkoła Podstawowa
I miejsce Karolina Poradyło
II miejsce Maciej Śnieżek
III miejsce Sylwia Smolak
wyr. Joanna Szczurek, Wiktoria Krzepkowska

Kategortia III - Gimnazjum
I miejsce Kamil Barsznica
II miejsce Paulina Przybyła
III miejsce Sabina i Paulina Przybyła
III miejsce Ewelina Wierdak
wyr. Ewelina Toropiła i Bartosz Braja


Kat. IV - Dorośli
I miejsce Wiesław Książkiewicz
wyr. Teresa Ragoń
- praca z poza gminy

 
Turniej Rekreacyjno - Sportowy 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Plażowanie 2010r.
Wyniki Międzyszkolnego Turnieju Rekreacyjno - Sportowego Szkół Posdstawowych i Gimnazjów o Puchar Dyrektora Ośrodka Kultury w Dukli.

1 miejsce ZSP Dukla
2 miejsce ZSP Wietrzno
3 miejsce ZSP Równe
4 miejsce ZSP Tylawa
5 miejsce ZSP Łęki Dukielskie
6 miejsce ZSP Głojsce

 
Przegląd piosenki znanej i lubianej 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
 
Image
Piosenka Znana i Lubiana 2010
13 maja 2010r. w sali kina "Promień" odbył się XIV Gminny Przegląd Piosenki Znanej i Lubianej. Przegląd miał charakter konkursowy, chęć udziału a wszyscy wyróżnieni otrzymali równorzędne NAGRODY GŁÓWNE Komisja artystyczna, w składzie Anna Masternak, Małgorzata Walaszczyk - Faryj i przewodnicząca jury Krystyna Stańkowska, postanowiła przyznać w/w nagrody następującym wykonawcom:Czytaj całość
 
TANIEC i PLAYBACK SHOW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
równe
I miejsce ZSP Równe
28 kwietnia odbyły się w sali kina „Promień” dwa konkursy: XII Gminny konkurs Tańca i „III Gminny Mini Playback Show”. Pomimo zmian terminu przeprowadzenia konkursu(ze względu na żałobę narodową) impreza przyciągnęła pełna salę widzów. Zostało przedstawionych 19 prezentacji o wysokim poziomie artystycznym. Powołana przez organizatorów komisja wyłoniła najlepszych.
Czytaj całość
 
Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Laureaci Konkursu Piosenki Ekologicznej
W dniach 23-24 kwietnia odbywała się w Ośrodku Kultury w Dukli XVI Wojewódzka Giełda Piosenki Turystyczne i Ekologicznej. Brała w niej udział młodzież z Szkolnych Kół PTSM z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z rejonu działania krośnieńskiego Oddziału PTSM. Organizatorami tej imprezy są od lat Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Krośnie, Ośrodek Kultury w Dukli i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli. Celem giełdy jest popularyzacja piosenek turystycznych w środowisku młodzieży szkolnej, poznanie i upowszechnianie wiedzy na temat historii, kultury, walorów przyrodniczych i krajobrazowych Beskidu Dukielskiego i Dukli, upowszechnianie turystyki kwalifikowanej wśród młodzieży szkolnej, promowanie problematyki ekologicznej i ochrony przyrody...
Czytaj całość
 
KONKURS WIELKANOCNY Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
KONKURS WIELKANOCNY
Wielkanocny konkurs !!!
Wielkanoc już niebawem, a co bardziej kojarzy się z tymi świętami niż krasznki, pisanki czy malowanki  no i oczywiście palmy? Każdy ma własny pomysł na to jakie cudo włożyć do święconki. Jedni farbują drudzy malują, jeszcze inni oklejają czy też wycinają,  każdy ma swój sposób (tradycyjny lub współczesny) na idealną kraszankę. Do tegorocznego konkursu mali artyści i dorośli przygotowali sie bardzo starannie - widać jak co roku poziom prac rośnie a ich piękno zachwyca. 110 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu można podziwiać w holu kina promień. Komisja konkursowa miał nie lada problem w tym roku z wytypowaniem tych najlepszych a oceniała w kategoriach: koszyk, stroik, palma, pisanka i w kategorii  "inne". gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Czytaj całość
 
Pisanka, kraszanka, malowanka 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
KONKURS WIELKANOCNY
 
ferie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Ferie 2010
Ferie z Ośrodkiem Kultury
Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury w Dukli zorganizował zajęcia rekreacyjno - edukacyjne dla dzieci, które nie wyjechały i nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem. Z ciekawej propozycji spędzenia czasu wolnego w dwutygodniowej przerwie w nauce, część dzieci wybrała właśnie naszą ofertę. Do udziału w programie zorganizowanym przez naszą placówkę, chęć zgłosiło 22 dzieci z gminy Dukla. Program ferii obejmował zajęcia taneczne, teatralne, kulinarne, plastyczne, konkursy i zabawy na śniegu, projekcję filmów, ognisko. Finałem ferii miał być kulig w Chyrowej, lecz z powodu braku śniegu ten ostatni dzień dzieci spędziły na lodowisku, basenie i w McDonaldzie. Od organizatorów - w ostatnim dniu - uczestnicy otrzymali nagrody i puchary za udział w zajęciach i konkursach przeprowadzonych w czasie ferii.

 
BALMUZ 2010 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Zespół "TRIO BAND"
14 lutego br. Zespół Trio Band wziął udział w XI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych Podkarpacia „Balmuz” 2010. Przegląd ten nie ma charakteru konkursowego, zespoły spotykają się po to aby wymienić doświadczenia, lepiej się poznać, zintegrować i oczywiście dobrze się pobawić. Zespoły koncertują na zmianę według wylosowanej na początku kolejności. W przeglądzie wzięło udział oprócz nas jeszcze 5 zespołów: K5 , OKEY, Groovinscy, Orion, Dryms. Zespołowi Trio Band przypadło rozpocząć imprezę. Wszyscy w wyśmienitych humorach bawili się do białego rana. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie przeglądu a zaprzyjaźnionym zespołom za stworzenie przyjaznej atmosfery i doskonały repertuar!

 
" ŚPIEWY" W LO O MIŁOŚCI Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
I miejsce
11 lutego w Liceum Ogólnokształcącym w Dukli odbył się
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej o Tematyce Miłosnej. Uczestnicy konkusru zjechali z całego powiatu a gminę Dukla reprezentowały szkoły z Wietrzna, Głojsc, Iwli i Dukli. Jak co roku Ośrodek Kultury zajął się obsługą akustyczna, reporterską - efekty można zobaczyć w postaci filmów i zdjęć zamieszczonych niżej. Zapraszamy do galerii.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 61 - 75 z 83