Statystyka

Użytkowników: 5717
Artykułów: 1593
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 25063459
Przeglądy/Konkursy
Sztuka o Św Franciszku z Asyżu Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
"Mali Artyści"
Mali Artyści
8 listopada w sali Kina Promień została przedstawiona sztuka pt. "Święty Franciszku z Asyżu nie umiem cię naśladować... ". Sztukę wykonali "Mali Artyści" z parafii Trzciana-Zawadka Rymanowska. Opiekun o. Dobromił, OFM i grupa teatralna niezraźili się małą frekwencją choć sztuka adresowana była do wszystkich grup wiekowych. Dukielska publiczność nie dopisała, pomimo pisemnych zaproszeń na sztukę przybyło zaledwie 10 osób. Miejmy nadzieję że był to jednorazowy zastój.

 
Lwów Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
opera
Opera i Balet im. S. Kruszelnickiej
W dniach 23 - 25 października Ośrodek Kultury zorganizował wyjazd za wschodnią granicę czyli do zachodniej Ukrainy. Program wycieczki objął miejscowości w których zachowały się liczne ślady polskości.


 
pieśń patriotyczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Natalia Zbiegień
29 października 2009r. o godz.13.00 w sali kina "Promień' rozpoczęły się eliminacje gminne do III Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Patriotycznej. W eliminacjach  wystąpił 1 duet i 20 solistów m.in. z Wietrzna, Równego, Jasionki, Jaślisk, Dukli i Głojsc. Komisja konkursowa po wysłuchaniu wszystkich  utworów, nominowała do etapu powiatowego następujące osoby;- Bossekota Paulina -SP Wietrzno
- Malgorzata Lorenc - SP Jaśliska
- Katarzyna Murdzek - SP Jasionka
- Nasri Elisabet i Barabara Szczurek - Gim Jasionka
- Kaludia Wiśniewska - Gim Równe
- Gabryiela Kurdyła - Gim Jaśliska  
Życzymy wszystkim nominowanym powodzenia na etapie powiatowym!!!

     KONKURS POWIATOWY odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym 5.XI.09
- godz. 9.00 szkoły podstawowe 5.XI.09
- godz. 12.00 gimnazja 5.XI.09
- godz.14.00 szkoły ponadgimnazjalne
Ogłoszenie wyników konkursu powiatowego połączone z wręczeniem nagród i uroczystym koncertem odbędzie się 8.XI.2009 godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Miejscu Piastowym  


 
Inscenizacja Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Liceum Ogólnokształcące w Dukli
22 października w sali kina "Promień" odbył się IX Gminny Konkurs Inscenizacji Wiersza i Prozy. W zmaganiach udział wzięły dwie szkoły - ZSP w Jasionce i Liceum Ogólnokształcące z Dukli.
I miejsce w kategorii - szkoła podstawowa - zdobyła inscenizacja pt. "Przyjaciele" wyk. Tomasz Lorenc Adel Askri, Szymon Zięba, Karolina Kotłowska.
I miejsce w kategorii - gimnazjum - zdobyła inscenizacja pt. "Szatan z siódmej klasy", wyk. Kamil Kopciuch, Szymon Uliasz, Paweł Szyszlak, Marcin Sikora, Rafał Szczurek.
W kategorii - szkoły ponadgimnazjalnej - komisja nie przyznała I miejsca.

Czytaj całość
 
Ostatni dzień wakacji w Bałtowie Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Bałtów
3
1 sierpnia Ośrodek Kultury w Dukli, zorganizował dzieciom z zespołu "Gabi" oraz młodzieży udzielającej się kulturalnie i reprezentującej gminę na różnych impreazch, wycieczkę do Bałtowa.Z Dukli wyjechaliśmy o 8.30. Po 4 godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce. Naszą przygodę z Bałtowem i jego atrakcjami zaczęliśmy w dolinie rzeki Kamiennej. Trasa spływu rozpoczęła się u stóp położonego na wzgórzu pałacu książąt Druckich-Lubeckich.

Czytaj całość
 
KOLEJNY SUKCES "GABI" Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Jedlicze 2009
16 maja na hali sportowej w Jedliczu podczas Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych mogliśmy podziwiać 33 prezentacje taneczne. Do Jedlicza zjechały grupy m.in. z Rzeszowa, Stalowej Woli, Lalina, Grabownicy Starzeńskiej, Krosna, Leżajska i Żołyni. Popisy taneczne oceniało fachowe jury, w skład którego weszli instruktorzy tańca i choreografowie.W trakcie obrad jury dla czekających na wyniki organizatorzy przygotowali pokaz tańca break dance i pokaz sztuk walki - karate. O godzinie 13.00 komisja konkursowa ogłosiła werdykt. W kategorii III nasz zespół "Gabi" staną na podium na III miejscu. Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Sportu I Rekreacji w Jedliczu.
 
Gminny konkurs Tańca - Dukla 2009 Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Taniec 2009
Taniec 2009
16 kwietnia 2009 w sali Kina "Promień" odbył się XI Gminny Konkurs Tańca. Chęć udziału w tegorocznym konkursie zgłosiło 9 zespołów z gminy Dukla. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prezentacji postanowiła przyznać następujące nagrody:
I miejsce zespół " 5-10-15 " ZSP Wietrzno
II miejsce zespół " Twister Boy's " ZSP Dukla
III miejsce zespół ZSP Równe
WYRÓŻNIENIE zespół " Swing " ZSP Wietrzno


                                                                   
 
Pisanka, Kraszanka, Malowanka Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
Stroik Wielkanocny
W Ośrodku Kultury w Dukli, tradycyjnie przed świętami Wielkiej Nocy ogłoszono konkurs na najpiękniejszą Pisankę, Palmę Wielkanocną, Stroik Świąteczny. Napłynęło 150 prac konkursowych. 7 kwietnia 2009 komisja po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 76 - 83 z 83