Statystyka

Użytkowników: 3835
Artykułów: 1152
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 15751148
Dukielski Uniwersytet Trzeciego Wieku


Wykład DUTW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
dutwmedyuczny.jpg
 
Zapraszamy DUTW Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
kinobanerdutw.jpg
23 marca, godz. 17.00

13 kwietnia,  godz. 17.00

 
Informacje Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Biuro Uniwersytetu czynne w każdy czwartek

od godziny 9.00 do 11.00

ul. Kościuszki 


 
Zajęcia w semestrze zimowym. Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Od połowy października ruszyły zajęcia w pierwszym semestrze roku akademickim 2016/2017. Są one podyktowane wynikiem ankiety, która została przeprowadzona wśród zapisanych studentów. Ukazała ona potrzeby edukacyjne, kulturalne i sportowe członków stowarzyszenia i pozwoliła skompletować listę zajęć i klubów zajęciowych. Zostały one pogrupowane w sekcje i rozpisane na poszczególne dni tygodnia tak, aby każdy student miał możliwość zapisania się na interesujące go formy aktywności.

W semestrze zimowym ruszyły następujące zajęcia, kluby i grypy zajęciowe: klub plastyczny, zajęcia z tańca towarzyskiego, zajęcia z tańca integracyjnego, Nordic-Walking, gimnastyka korekcyjna, informatyka, język angielski.

Zajęcia odbywają się według ustalonych terminów i planów zajęć. Wszystkie uruchomione sekcje cieszą się zainteresowaniem studentów, którzy chętnie i z zaangażowaniem uczestniczą w kolejnych spotkaniach.

W dalszym ciągu istnieje możliwość zapisania się na funkcjonujące już zajęcia.

W najbliższym czasie planowane jest uruchomienie nowych zajęć pod nazwą: Zajęcia relaksacyjno-wzmacniająco-rozciągające z elementami Jogi. Już niedługo na stronie pojawi się więcej informacji na temat miejsca i terminu zajęć oraz możliwości zapisów.

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej.

 
Zabawa Andrzejkowa-uniwersytet Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
2016andwosk.jpg24 listopada w Trangranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej odbyły się „Andrzejki integracyjne Dukielskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku”. W czwartkowy wieczór w przystrojonej sali wśród świec i andrzejkowych rekwizytów, 30 studentów DUTW zebrało się, by wspólnie świętować zbliżającą się noc andrzejkową. Panie i Panowie uczestniczący w imprezie mieli okazję zintegrować się przy wspólnym stole rozpoczynając, mamy nadzieję, tradycję obchodzenia studenckich Andrzejek. W świetnych nastrojach, do późnych godzin wieczornych, biesiadowano śpiewając do akompaniamentu małego składu kapeli „Duklanie” i tańcząc przy znanych i lubianych przebojach muzyki polskiej i zagranicznej. Odbyło się również, jak na Andrzejki przystało, tradycyjne wróżenie z wosku. Ośrodek Kultury w Dukli oraz Zarząd Stowarzyszenia DUTW dziękują wszystkim uczestnikom pierwszych „Andrzejek Integracyjnych” za wspólną zabawę i już teraz zapraszają na kolejne wydarzenia organizowane dla studentów Uniwersytetu.


 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 12