Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Użytkowników: 4903
Artykułów: 1296
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 17919843

Archiwum

kolejność piosenka obcojęzyczna Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

X POWIATOWY PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ

KAT . 1. – kl. I-III                                                                                  godz. 9.00

1.   

Sabina Sereda

„Great escape”

SP w Iwli

2.   

Ewa Sitek

„I have a dream”

SP w Sieniawie

3.   

Zofia Sobolewska

„Ich habe keine Zeit”

SP w Iwli

1.   

Oliwia Bożętka

„Hast du auch Geschwister?”

SP w Iwli

2.   

Urszula Jakieła

„Don’t worry be happy”

Royal Art. Studio

KAT. 2 – kl. IV-VI                                                                    około  godz. 9.20

3.   

Gabriela Szwast

„Kill em with kidness”

SP w Iwli

4.   

Oliwia Szybka

„Nothing else metters”

Zajdel Studio

5.   

Marcelina Albrycht

„Lemon tree”

SP w Równem

6.   

Eliza Rybak

„Color of your life”

SP w Miejscu Piastowym

7.   

Wiktoria Dubiel

„Perfect”

SP w Iwli

8.   

Karolina Turek

„Can’t help falling in love”

SP w Dobieszynie

9.   

Eliza Kowalska

„Sofia”

indywidualnie

10.              

Oliwia Maziarz

„Sing me to Steep”

SP w Łękach Dukielskich

11.              

Julia Sechman

„Color of your life”

SP w Miejscu

Piastowym

12.              

Julia Wilk i Zofia Drozd

„I am a little girl”

SP w Rogach

13.              

Żaneta Zając

„Dancing Queen”

SP w Głębokiem

14.              

Daria Rajchel

„The Show”

SP w Dukli

15.              

Marlena Ryczak i Katarzyna Świątek

„Diamonds”

SP w Łękach Dukielskich

16.              

Kamila Oleniacz

„Ain’t nobody”

SP w Głębokiem

17.              

Weronika Filar

„When we were Young”

SP w Krościenku Wyżnym

18.              

Gabriela Gędłek

„White dove”

SP w Jasionce

19.              

Emilia Bałon

„Cambio Dolor”

Royal Art. Studio

20.              

Weronika Aszklar, Natalia Głód, Karolina Janeczek, Kinga Krężałek, Maja Krukar, Marcelina Węgrzyn, Magdalena Zając

„Your song”

SP w Jasionce

21.              

Jakub Kucharski

„All of me”

SP w Rogach

22.              

Maja Czekaj

„Alone”

indywidualnie

23.              

Anna Kłap

La isla bonita

Royal Art. Studio

24.              

Joanna Kawulok

„Call me maybe”

indywidualnie

25.              

Natalia Bęben

„The Climb”

GOK w Korczynie

26.              

Martyna Janik

„Listen”

GOK w Korczynie

KAT. 3. – kl. VII – gimnazjum                                            około  godz. 11.00

27.              

Sara Woźniak

„Say something”

SP w Iwli (kl.VII)

28.              

Milena Zając

„Опять Метель”

Opyat metel

SP w Lubatowej

(kl. VII)

29.              

Martyna Wójcik

„I have nothing”

Zajdel Studio

30.              

Dominika Wąsik

„Sway”

SP w Równem (kl.VII)

31.              

Kamila Sowa

„Twist my sobriety”

Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie

32.              

Wiktor Zając

„El mismo sol”

SP w Lubatowej

33.              

Katarzyna Kusz

„Raptide”

Zajdel Studio

34.              

Weronika Cypcar i Nikola Podlaszczak

„Nur ein wort”

SP w Równem

35.              

Michalina Kmonk

„True colours”

SP w Krościenku Wyżnym

36.              

Sylwia Kotłowska

„Миллион Алых Роз”

Milion alych roz

SP w Jasionce

37.              

Maja Puchalik

 

GOK w Rymanowie

38.              

Aurelia Gierlicka

„Million questions”

SP w Łękach Dukielskich

39.              

Julia Pasterczyk

„Fields of Gold”

ZS nr 2 w Dukli

40.              

Juli Lenko

„Jar of hearts”

Royal Art. Studio

41.              

Milena Dziepak

„Rather be”

SP w Krościenku Wyżnym

42.              

Gabriela Fornal

„Wrecking Ball”

SP w Głojscach (……)

43.              

Iwona Frankowicz

 

indywidalnie

44.              

Joanna Głód

„Listen to your heart”

SP w Jasionce

45.              

Wiktoria Lasek

„Stay”

Royal Art. Studio

46.              

Klaudia Trzebunia

„Sing me to Steep”

SP w Tylawie

47.              

Julia Solińska

„A thousand years”

ZS nr 2 w Dukli

48.              

 

„When you say nothing you All”

SP w Wietrznie

49.              

Julia Kula

„I don’t wanna miss a Hing”

SP w Jasionce

50.              

Klaudia Wielgosz

 

SP w Tylawie

51.              

Maja Prajsnar

„Mercy”

SP nr 14 w Krośnie

52.              

Gabriela Kmon

„Roar”

GOK w Korczynie

53.              

Nikola Jurczak

„Valerie”

GOK w Korczynie

54.              

Zespół „SONG”

„Someday”

SP w Krościenku Wyżnym

55.              

Wiktoria Jakieła

„Hello”

SP w Dukli

56.              

Gracjana Warzech

„Grenade”

SP w Dukli

KAT. 4. – liceum                                                                 około   godz. 13.00

57.              

Beata Turczyńska

„Crazy in love”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krośnie

58.              

Aleksandra Dyszkowska

„Someone like you”

II LO w Krośnie

59.              

Dominika Sikora i Giuseppe Sapio

„Bad Things”

Technikum nr 6 w Krośnie

60.              

Sara Sabat

„Set Fire to the rain”

GOK w Rymanowie

61.              

Kamila Łoś

„Stay”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie

62.              

Kamila Knap

„Can’t” help falling in love”

Technikum nr 6 w Krośnie

63.              

Karolina Borek

„Woman in love”

Zespół Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju

64.              

Kamila Kula

„Too Good at Goodbyes”

Technikum nr 6 w Krośnie

65.              

Julia Rogus

„Cup song”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Krośnie

66.              

Weronika Wnęk

„Jolene”

Zespół Szkół Ponagdimnazjalnych nr 1 w Krośnie

67.              

Weronika Lechowicz

„Dream a Little dream”

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Krośnie

68.              

Aleksandra Lange

„Fly me to the moon”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności