Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjanieni

Gocie na stronie

Statystyka

Uytkownikw: 5714
Artykuw: 1592
Adresw: 6
Odwiedzin serwisu: 24990681

Archiwum

SLALOM Utwrz PDF Drukuj Pole znajomemu
Image
Dekoracja najlepszych zawodnikw
20 stycznia na stacji narciarskiej w Chyrowej odbyy si Gminne Zwody w Narciarstwie Alpejskim w konkurencji slalom gigant. Zawody zorganizowa Orodek Kultury w Dukli wspólnie ze stacj narciarsk "Chyrowa - Ski" i J&J Jarzbek. Ch rywalizacji na stoku zgosio 253 zawodników ze wszystkich szkó z terenu naszej gminy. Chopcy i dziewczyny rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych. Kady zawodnik mia tylko jedn szans (jeden przejazd) - wic nie byo moliwoci nadrobienia czasu przejazdu. Najszybszym a co za trym idzie  - NAJLEPSZYM zawodnikiem tegorocznych zmaga ze stokiem okaza si Jakub Krajmas (czas przejazdu 27,21) z ZSP w Dukli . Zawodnicy stajcy na podium otrzymali pamitkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Orodek Kultury,  karnety na wycig ufundowane przez "Chyrowa - ski" natomiast firma J&J Jarzbek - szkoa narciarska - ufundowaa telefony komórkowe.



Wyniki Gminnych Zawodów w Narciarstwie Alpejskim
"Chyrowa - ski" 2010


ROCZNIK 2002 I MODSI (KAT I)


„DZIEWCZYNY”
1. Szczurek Anna czas. 1.00.27-Dukla
2. Derwich Zofia czas. 1.28.70-Dukla
3. Jakiea Weronika czas 1.30.41-Dukla
„CHOPCY”
1. Sysak Karol czas.50,46 - Dukla
2. Uliasz Jakub czas. 55,72- Jasionka
3. Kowalewski Kornel czas. 61,70-Jasionka

ROCZNIK 2001- 1999 (KAT II)

 „DZIEWCZYNY”
1. Gosztya Dominika czas.34,91 -Dukla
2. Szczurek Aleksandra czas.39,90 - Dukla
3. Wróbel Kinga czas. 42,73 - Jasionka
4. Zima Klaudia czas. 43,73 - Tylawa
5. Burya Karolina czas. 44,11 – ki Dukielskie
6. Pitak Izabela czas. 49,14 - Iwla
7. Wróbel Natalia czas. 50,27 - Jasionka
8. Gumienna Katarzyna czas. 50,71 - Iwla
9. Nowak Diana czas. 50,88- Iwla
10. Wysowska Emanuela czas. 51,91- Dukla
11. Bodka Marta czas. 54,47 - Iwla
12. Woniak Natalia czas. 58,88 - Iwla

CHOPCY
1. Hryniak Dominik czas. 38,47- Jaliska
2. Zima Konrad czas. 39,22- Tylawa
3. Pasterkiewicz Maciej czas. 39,37- Dukla
4. Madej Pawe czas. 39,42- Jaliska
5. Gobek Rafa czas. 40,87- Gojsce
6. Gromek Arkadiusz czas. 42,06- ki Dukielskie
7. Kroek Tomasz czas.42,88 – ki Dukielskie
8. Jakiea Hubert czas. 43,23 - Dukla
9. Sanocki Kornel czas. 43,54 - Dukla
10. Budzisz Mateusz czas. 44,31- Dukla
11. Lorenc Tomasz czas. 45,58 - Jasionka
12. Moskal Grzegorz czas. 45,67- Iwla
13. Aszlar Krzysztof czas. 45,95- Dukla
14. Farbaniec Kamil czas. 46,94- Jaliska
15. Wgrzyn Micha czas.47,08- ki Dukielskie
16. Kopczyk Marcin czas. 47,12- Cergpwa
17. Pitak Szymon czas. 47,41- Iwla
18. Szczurek Patryk czas. 48,45- Dukla
19. Koacz Rafa czas. 49,11- Gojsce
20. Plata Piotr czas. 49,78- Dukla
21. Uliasz Filip czas. 50,91- Jasionka
22. Koacz Marcin czas. 52,86- Dukla
23. Jakiea ukasz czas. 53,22- Dukla
24. Moskal Grzegorz czas. 58,48- Iwla
25. Jastrzbski Dominik czas. 59,76- Gojsce
26. Kreimas Szymon czas. 1.00.04 -Gojsce
27. Korzec Karol czas. 1.07.43-Dukla
28. Nykiel Kamil czas. 1.09.10- Równe

Rocznik 1998-1996 (III kat)

„DZIEWCZYNY”

1.Bk Barbara –czas-28,64-Dukla
2.Krajmas Karolina –czas-30,01-Dukla
3.Stepek Adrianna-czas-34,44-Dukla
4.Wróbel Patrycja-czas-34,81-Jasionka
5.Wojdya Dominika-czas-35,75-Dukla
6.Pikor Klaudia-czas-38,22-Równe
7.Fydryk Wioletta-czas-39,14-Iwla
8.Tabaka Sylwia-czas-40,44-Iwla
9.Janas Ola-czas-40,48-Iwla
10.Woniak Ilona-czas-41,69-Iwla
11.Szwast Izabela-czas-41,81-Iwla
12.Ryczak Aleksandra-czas-42,38-ki Dukielskie
13.Wojdya Beata-czas-47,58-ki Dukielskie

 „CHOPCY”
1. Krajmas Jakub czas. 27,21- Dukla
2. Gosztya Krystian czas. 28.00-Dukla
3. Szyszlak Pawe czas. 30,04- Jasionka
4. Wotosz Konrad czas.31,50- Jaliska
5. Mastyj Micha czas. 32,00- Gojce
6. Aszlar Przemysaw czas. 33,22- ki Dukielskie
7. Pietru Szymon czas. 33,37- ki Dukielskie
8. Kosior Konrad czas. 33, 92- Tylawa
9. Koperstyski Kamil czas. 34,09-Jaliska
10. Kostycz Grzegorz czas. 34,29-Dukla
11. Krówka Ireneusz czas. 34,51-Iwla
12. Patla Pawe czas 34,65-Równe
13. Michalak Maciej czas. 34,82-Jaliska
14. Woch Mateusz czas.34,85-Dukla
15. Kielar Patryk czas. 34,88-ki Dukielskie
16. Wróbel Daniel czas. 35,10-Jasionka
17. Dróbek Mateusz czas.35,30-Dukla
18. Sudia Norbert czas. 35,44-Tylawa
19. Orlof Dawid czas. 35,67-Gojsce
20. Szczurek Rafa czas. 35,72-Jasionka
21. Szombara Dawid czas. 35,74-ki Dukielskie
22. Zima Patryk czas.35,81-Dukla
23. Dudzik Hubert czas. 35,82-Dukla
24. Przystasz Dominik czas. 36,02-Wietrzno
25. Gobek Jakub czas.36,36-Dukla
26. Kucharski Dominik czas. 36,37-Jasionka
27. Kosior Norbert czas. 36,67-Tylawa
28. Wilk Arkadiusz czas. 37,07- ki Dukielskie
29. Wdowiarz Daniel czas 37,13-Wietrzno
30. Kopciuch Kamil czas. 37,13-Jasionka
31. Mierzejewski Maciej czas. 37,32- Dukla
32. Botka Dawid czas. 37,43-Jasionka
33. Wróblewski Sebastian czas. 37, 52-Jasionka
34. Kunierz Mateusz czas. 37,75- Jaliska
35. Ukleja Micha czas. 37,76-Dukla
36. Pachana Karol czas. 38,11-Dukla
37. Koperstyski Patryk czas. 38,23- Jaliska
38. Kijowski Rafa czas. 38,40- Jaliska
39. Szymaski Marcin czas. 38,43-Iwla
40. Kuchta Pawe czas. 38,46- Jaliska
41. Gniady Patryk czas. 38,63-Równe
42. Trzebunia Dawid czas. 38,65-Tylawa
43. Cysarz Micha czas. 38,66- Dukla
44. Madej Jarosaw czas. 38,75 - Jaliska
45. Jastrzbski Jakub czas. 38,93- ki Dukielskie
46. Jastrzbski Rafa czas. 38,97- ki Dukielskie
47. Dmytryszyn Marcin czas. 39,37 - Jaliska
48. Kandefer Piotr czas. 39,41-Dukla
49. Milan Karol. Czas 39.65- Jaliska
50. Patlewicz Piotr czas 39,70¬ -Jaliska
51. Szczurek Wojciech czas. 40,05- Dukla
52. Rycza Kacper czas. 40,17- ki Dukielskie
53. Moszczyski Karol czas. 40,29- Dukla
54. Woch Bartomiej czas. 40,40- Dukla
55. Godek Piotr czas. 40,54-Wietrzno
56. Szwast Tobiasz czas. 40,66-Iwla
57. Janiszewski Mariusz czas. 40,71-Dukla
58. Skocze Jakub czas. 41,24-Iwla
59. Krajmas Bartomiej czas. 41,32 -Gojsce
60. Sliwiski Karol czas. 41,39- ki Dukielskie
61. tka Patryk czas. 41,49- Jaliska
62. Mazur Damian czas. 41,59-Wietrzno
63. Kwasek Krystian czas. 42,32-Iwla
64. Mazur Grzegorz czas. 42,60-Wietrzno
65. Kurasz Pawe czas. 42,80- Jaliska
66. Kowalski Przemysaw czas. 43,03-Tylawa
67. Sawczuk Jeremi czas. 43,05-Dukla
68. Dubis Przemysaw czas. 44,20-Tylawa
69. Szwast Kamil czas. 45,39-Iwla
70. Fornal Piotr czas. 46,04- Gojsce
71. Mamcarz Marcin czas.46,45-Iwla
72. Fall Daniel czas. 47,07-Tylawa
73. Porba Gracjan czas. 52,59- ki Dukielskie
74. wistak Jakub czas. 53,67-Wietrzno


ROCZNIK 1995-1994 (IV KAT)

 „DZIEWCZYNY”


1.Fruga Aleksandra-czas-31,11-ki Dukielskie
2.Pikor Magdalena-czas-31,60-Równe
3.Mikowiec Weronika-czas-32,02-Jasionka
4.Zajc Paulina-czas-33,61-Dukla
5.Chap Aleksandra-czas-34,75-Dukla
6.Gniady Karolina-czas-35,22-Równe
7.Lorenc Barbara-czas-36,25-Jaliska
8.Urbaska Jagoda-czas-36,57-Iwla
9.Lorenc Karolina-czas-37,14-Jasionka
10.Kotowska Natalia-czas-37,18-Jasionka
11.Jerema Aleksandra-czas-37,77-Iwla
12.Sereda Klaudia-czas-38,03-Iwla
13.Janas Izabela-czas-38,36-Iwla
14.Wgrzyn Magdalena-czas-38,43-ki Dukielskie
15.Szwast Klaudia-czas-38,65-Iwla
16.Woniak Karolina-czas-40,13-Iwla
17.Frydryk Natalia-czas-40,85-Iwla
18.Burya Joanna-czas-42,73-ki Dukielskie
19.Rygiel Klaudia-czas-45,89-Równe
20.Gumienna Paula-czas-49,37-Iwla

 „CHOPCY”

1.Kurzawa Micha-czas-29,24-Gojsce
2.Kochan Szymon-czas-29,65-Równe
3.Wróbel Piotr-czas-29,83-Iwla
4.Wróbel Damian-czas-30,00-Jasionka
5.Patlewicz Bartosz-czas-30,10-Dukla
6.Sporniak Pawe-czas-30,67-Równe
7.Knap Micha-czas-31,25-Równe
8.Kap Kamil-czas-31,40-Równe
9.Bias Jakub-czas-32,80-Jaliska
10.Puchalik Bartosz-czas-33,00-Dukla
11.Madej Marcin-czas-33,21-Jaliska
12.Kogut Pawe-czas-33,83-Iwla
13.Twardzik Krystian-czas-33,84-Dukla
14.Przystasz Dawid-czas-33,87-Dukla
15.Gowa Mirosaw-czas-34,21-ki Dukielskie
16.Szyszak Dariusz-czas-34.56-Dukla
17.Kurasz Mateusz-czas-34,89-Jaliska
18.Moskal Marcin-czas-34,93-Iwla
19.Kraek Wojciech-czas-34,99-ki Dukielskie
20.Madej Konrad-czas-35,01-Jaliska
20.Baon Micha-czas-35,01-Dukla
22.Chap Tomasz-czas-35,09-Dukla
23.Drajewicz Maciej-czas-35,33-Iwla
24.Puz Kamil-czas-35,44-Dukla
25.Lorenc Marek-czas-35,33-Jaiska
26.Szajna Patryk-czas-35,81-Dukla
27.Dura Ernest-czas-35,90-Gojsce
28.Pietruszka Grzegorz-czas-36,04-Wietrzno
29.Korzec Dominik-czas-36,10-Dukla
30.czkowski Marcin-czas-36,20-Równe
31.Macko Pawe-czas-36,24-Wietrzno
32.Juzwa Kamil-czas-36,34-Jaliska
33.Drobiniak Jakub-czas-36,46-Dukla
33.Józewczyk Andrzej-czas-36,46-Dukla
35.Smolak Rafa-czas-36,60-Dukla
36.Bukowczyk Piotr-czas-36,64-Jaliska
37.Cypara Damian-czas-36,68-ki Dukielskie
38.Bolek Zbigniew-czas-36,89-Tylawa
39.Mikos Dorian-czas-36,94-Dukla
40.Wilk Radosaw-czas-36,95-Dukla
41.Korzec Pawe-czas-37,09-Dukla
42.Pcak Kamil-czas-37,19-Dukla
43.Gruszka Kamil-czas-37,64-Iwla
44.Kondzioka Wojciech-czas-37,80-Jaliska
45.Mastyj Pawe-czas-39,21-Gojsce
46.Kandefer Bartomiej-czas-40,87-Dukla
47.Szymczakowski Mateusz-czas-40,90-Jaliska
48.Winnicki Kamil-czas-41,04-Jaliska
49.Król Karol-czas-41,84-Wietrzno
50.Biaogowicz Artur-czas-42,09-ki Dukielskie
51.Biaogowicz Jakub-czas-42,63-Wietrzno
52.Bogacz Pawe-czas-42,66-Dukla
 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »

Projekty

DUTW

Zapowied wydarze

Zobacz pene kalendarium

Formy dziaalnoci