Statystyka

Uytkownikw: 5713
Artykuw: 1592
Adresw: 6
Odwiedzin serwisu: 24988526
XI BIEG NARCIARSKI MO PUCHAR BURMISTRZA GMINY DUKLA Utwrz PDF Drukuj Pole znajomemu
Image
Chyrowa - biegi narciarskie 2010
W ubieg sobot 6 lutego 2010r. w Chyrowej odby sie ju XI Bieg Narciarski o Puchar Burmistrza Gminy Dukla. 106 zawodników zgosio ch udziau tegorocznych w zawodach.  Przygotowana trasa - bardzo malowniczo pooona - okazaa si by trudn i nie obyo si (w kategoriach dziecicych ) bez przewrotek i maych kolizji. W najliczniejszej kategorii rocz. 97-2000 wystartowao a 53 zawodników - 28 chopców i 25 dziewczt. Najmniej liczn kategori okaza si rocz. 2001 i modsi w tej kategorii wystartowao tylko 6 zawodników 4 chopców i 2 dziewczynki. Niestety z naszej gminy w zawodach wystartoway tylko 3 osoby. Zwycizcy otrzymali z rak Burmistrza Gminy Dukla Marka Góraka pamitkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Cao imprezy przygotowa Orodek Kultury z Dukli przy wspóudziale Urzdu Gminy z Dukli, AZS PWSZ z Krosna, GOPR - sekcji z Krosna i Lokalnej grupy Dziaania Kraina Nafty.




NR. START    IMIE I NAZWISKO  ROCZNIK     KLUB   CZAS KOCOWY    MIEJSCE


KATEGORIA      rocz.  2001 I MODSI 

                     CHOPCY

8   PITRUS MATEUSZ     2001      MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   03:22,14     1
6   ZAJC KAMIL      2001        MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE    03:53,80         2
2   OCH DOMINIK        2001        MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE    04:01,14       3
7    BISKUP JAKUB     2004        MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   06:56,19            4

                    DZIEWCZYNY

BIL WERONIKA      2004      MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      04:15,95    1
CIBOROWSKA ROKSANA         2003         SPEED JASO         06:33,42          2

KATEGORIA rocz. 1997 - 2000

               CHOPCY

61 BIL KONRAD     1997       MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     05:55,21        1
60 STASZ MICHA      1997       MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      06:16,98  2
45 SZWAST MICHA      1999     UKS "PARTYZANT" LUBATOWA     06:20,00      3
54 PENAR MARCIN   1997   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA           06:20,91         4
62 SMYKA KACPER   1997    MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE       06:52,78     5
55 RAJCHEL MICHA  1997   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA       07:04,36          6
66 HACZELA KAMIL  2000    MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      07:19,80     7
56 PENAR WIKTOR  1998    UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA       07:29,16          8
58 PAZIAK MICHA  1997    MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE        07:33,44     9
49 ZAJC WOJCIECH  1998    UKS "PARTYZANT" LUBATOWA      07:34,96     10
48 KRZANOWSKI MICHA  1998  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA       07:38,22   11
42 MADEJ JAROSAW  1997   SP JASLISKA          07:49,50          12
41 PATLEWICZ PIOTR 1997    SP JASLISKA           07:52,98          13
53 KASPRZYCKI BARTOMIEJ  1998  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA   08:06,50  14
47 KRZANOWSKI JERZY  1998   UKS "PARTYZANT" LUBATOWA      08:06,91     15
50 JAKIEA PATRYK   1998  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA     08:13,09     16
46 MURDZEK PAWE   1999   UKS "PARTYZANT" LUBATOWA    08:24,81      17
57 WIERNASZ KAMIL 1998   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA     08:26,77      18
43 FALISZEK NORBERT 1998   SP JALISKA          08:27,80          19
51 OWSIANY DOMINIK 1999   UKS "PARTYZANT"     LUBATOWA    08:34,00    20
65 DUPLAGA JAKUB 1999  MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     08:43,41     21
39 MADEJ PAWE 1999   SP JASLISKA           09:11,66     22
67 CIBOROWSKI ALAN  2000  SPEED JASO          09:17,01      23
64 JAJENICA DAWID  1999  MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE    09:47,60   24
44  NIZIOEK KAMIL  1998  SP JALISKA          09:49,55          25
63 MUNIA DAWID  1998   MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     09:56,24     26
59 PITRUS JAKUB  1999  MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE       11:08,11      27
52 HNAT KACPER  1999   UKS "PARTYZANT" LUBATOWA    12:23,62     28

               DZIEWCZYNY 

13   ZAJC JULITA   1997    UKS "PARTYZANT" LUBATOWA     06:50,96            1
20   HANUS WERONIKA     1998     UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA     07:13,54   2
27   BRIL OLIWIA     1998     UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      07:44,12          3
26 PASTERCZYK PAULA   1998     UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   07:45,22   4
12 CICHO KLAUDIA     1997   UKS "PARTYZANT" LUBATOWA     07:58,68     5
25 KUBACKA DOMINIKA   1998   UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     08:09,12     6
34 CICHO KAMILA   1997   LUBATOWA     08:15,17     7
21 RYGIEL ESTERA     1998   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA      08:26,26     8
11 WIERNASZ MAGDALENA   1998  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA  08:52,90     9
22 LITWIN NATALIA     1997   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA     08:54,51     10
30 BISKUP JAGODA     2000     UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      08:58,64     11
24 GAJDA AGATA     1998     UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     09:02,53     12
16 TKA ANETA     1997     SP JALISKA     09:21,49     13
23 WRESIO KAROLINA   1998  UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE  09:26,67  14
17 LORENC MAGORZATA     1997     SP JALISKA     09:46,02     15
14 SZCZEPANIK SABINA   999  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA  10:09,29  16
19 SZAAJ WERONIKA     1998     SP JALISKA     10:23,16     17
10 CICHO NATALIA  1999  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA   10:35,26   18
18 ORLISKA PAULINA     1997     SP JALISKA      10:59,35     19
15 JAKIEA ALEKSANDRA   1999  UKS "PARTYZANT" LUBATOWA  11:18,87  20
32 GLE ALEKSANDRA   2000  UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   11:31,70   21
31 PPROWICZ PAULINA 2000 UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   12:24,96  22
29 WÓJCIK KAMILA     2000  UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     13:16,49     23
28 KRYGOWSKA NATALIA   1999  UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE 13:27,88  24
33 KRUPA KATARZYNA   1999   Dukla    13:34,52     25

KATEGORIA rocz. 1996-1994

               CHOPCY

95  BRIL DAWID    1994   MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      10:28,67               1
96  KRAWCZYK JAKUB   1994   MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      10:48,59   2
94  BIL NORBERT   1994   MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      10:53,36            3

98  SZWAST DAWID      1995      UKS "OLIMPIC" LUBATOWA      11:25,20      4
103 PACHOLCZYK RAFA      1994      KLIMKÓWKA       11:57,09      5
97 HACZELA MATEUSZ   1994   MUKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   11:58,24   6
99  CHAP KAMIL      1995      UKS "OLIMPIC" LUBATOWA      12:08,73      7
90 CYPCAR MARCIN      1994      UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA      12:28,08      8
102 ZAJC DAWID     1995       UKS "OLIMPIC" LUBATOWA       13:02,14      9
101 JAKIEA DAWID       1995      UKS "OLIMPIC" LUBATOWA      13:06,11      10
87  BOD KRZYSZTOF  1994  UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA    13:21,28  11
88 WILK DANIEL      1994      UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA      13:35,21     12
85 WINNICKI KRYSTIAN      1995      JALISKA      14:19,25      13
84 JUZWA KAMIL      1994      JALISKA      14:22,07      14
89 RÓOWICZ JAKUB     1994   UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA    14:32,46   15
83 LORENC MAREK       1994      JALISKA      14:40,07      16
104 KWATKOWSKI MACIEJ      1994      15:37,48       17
86 PUCHALIK RAFA      1995      JALISKA      16:11,02      18

               DZIEWCZYNY

76 KUBACKA KAROLINA   1994    UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE    07:34,26   1
71 LORENC BARBARA      1995      JALISKA      07:52,10                                          2
75 KRUKAR MONIKA      1994      UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA      08:08,69        3
72 ZAJC KINGA     1996      JALISKA       08:42,36      4
77 BIL IZABELA      1995     UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      08:46,45      5
74 FAJKIEL JADWIGA      1995      UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA      09:03,66      6
73 DUBIEL AGATA      1996      JALISKA       10:13,05      7
78 TRZNADEL KATARZYNA  1996   UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE 10:49,34   8
79 JAJENICA ANETA  1996  UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      14:53,36      9

KATEGORIA BIEG GÓWNY

               MʯCZYNI

118  ZYCH UKASZ       1984     UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA       20:39,53       1
120  GLE ROBERT      1976   UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE     20:53,47      2
130  JAKIEA MARIUSZ  1976   IKN "GÓRNIK" IWONICZ ZDRÓJ    21:22,22      3
117  ZYCH TOMASZ      1990       UKS "KARPATY" KLIMKÓWKA     23:19,06   4
123  BIL PIOTR      1972       UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      3:36,66      5
133 CZEKASKI SEBASTIAN      1976        JEDLICZE        29:55,91        6
125 STASZ PIOTR   1970   UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE      32:22,94        7
122 KUBACKI ANDRZEJ   1970    UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE    38:30,02     8

              KOBIETY

113  MARCISZ MARCELA   1987     MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE    21:48,12     1
110  MROWCA ALICJA          1987        CHYROWA                28:42,39                       2
109  JARZBEK URSZULA            1986              CHYROWA              29:07,37         3
114  KUBACKA AGNIESZKA       1976        JEDLICZE           37:39,05         4
108  JAKIEA AGATA         1987     IKN "GÓRNIK" IWONICZ ZDRÓJ     38:06,87        5


KATEGORIA POWYEJ 40 LAT

              MʯCZYNI

127 SMOLAK PIOTR               1961             PORAJ               21:33,76                      1
134  NIEPOKÓJ JÓZEF    PGNiG SANOK - WROCANKA           23:52,49              2
131 JAKIEA EDWARD 1963  IKN "GÓRNIK" IWONICZ ZDRÓJ    24:34,16         3
121 JAJENICA MARIAN    1953    UKS "PODKARPACIE" JEDLICZE   28:42,74  4
129 PELCZAR ANDRZEJ        1963          DOBIESZYN            40:34,84        5

              KOBIETY

106     MELICHEROWA LUDMIA       1964          CHYROWA         31:06,40        1
107     PELCZAR JOLANTA            1967          DOBIESZYN        54:33,57             2


 
« poprzedni artyku   nastpny artyku »