Statystyka

Użytkowników: 5674
Artykułów: 1571
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 24640605
XVIII Konkurs Piosenki Religijnej Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
jakub
Protokół komisji XVIII KONKURSU PIOSENKI RELIGIJNEJ i POEZJI
Komisja w składzie: Krystyna Stańkowska, Anna Masternak, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz po wysłuchaniu 86 prezentacji konkursowych, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia;





PIOSENKA

KATEGORIA I (PRZEDSZKOLAKI)
I MIEJSCE – Emilia Zając – Równe
II MIEJSCE – MILENA KOGUT – DUKLA(b p)
II MIEJSCE – WIKTORIA JAKIEŁA - DUKLA
III MIEJSCE – KAROLINA RYMAR – DUKLA
WYRÓŻNIENIE: Małgorzata Szczurek – DUKLA....


KATEGORIA II

I MIEJSCE – NINA KOGUT – DUKLA (bp)
I MIEJSCE – JAKUB GŁÓD – DUKLA
II MIEJSCE – JULIA WOŹNIAK – GŁOJSCE
III MIEJSCE – GABRIELA SZCZUREK I IZABELA PASZEK – DUKLA
WYRÓŻNIENIE: ALEKSANDRA KROWICKA (DUKLA), SABINA BOREK ( DUKLA), WIKTORIA CHAJEC(DUKLA),WOŹNIAK LAURA (GŁOJSCE), ALEKSANDRA BOGACZYK (RÓWNE), KAROLINA BOREK (RÓWNE)

KATEGORIA III
I MIEJSCE- KATARZYNA MURDZEK – JASIONKA
II MIEJSCE – JULIA DERENIOWSKA(ZAWADKA)(bp)
WYRÓŻNIENIE: PATRYCJA MAJER(ZAWADKA)(bp),

KATEGORIA IV
I MIEJSCE – NATALIA FYDRYK – IWLA
II MIEJSCE – KAROLINA JASTRZĄB – WIETRZNO
III MIEJSCE – BARBARA SZCZUREK – JASIONKA
WYRÓŻNIENIE: KAROLINA SZCZUREK (JASIONKA)

KATEGORIA V
I MIEJSCE – WIOLETTA MADEJ – DUKLA
I MIEJSCE – ANNA WITEK - ŚDS
I MIEJSCE – ANNA MAGDZIAK – ŚDS
II MIEJSCE – HALINA GORESZ – ŚDS
II MIEJSCE – MONIKA JAKIEŁA – ŚDS
II MIEJSCE – TERESA SZCZUREK
WYRÓŻNIENIE; JUSTYNA STANOSZ – GŁOJSCE

DUETY:
I MIEJSCE – NATALIA I WIOLETTA FYDRYK (IWLA)
II MIEJSCE – PAULINA BOSSEKOTA I WERONIKA DZIADOWICZ ( WIETRZNO)

ZESPOŁY:
I MIEJSCE – ZESPÓŁ WOKALNY Z ŁĘK DUKIELSKICH
II MIEJSCE – ZESPÓŁ WOKALNY Z ŁEK DUKIELSKICH


WIERSZ

KATEGORIA I
I MIEJSCE – SIMONA ROBÓTKA
WYRÓŻNIENIE: PORADYŁO ALEKSANDRA

KATEGORIA II
I MIEJSCE - KLAUDIA ŁAJDANOWICZ – ŁĘKI DUKIELSKIE
II MIEJSCE – SYLWIA SMOLAK – DUKLA
WYRÓŻNIENIE: WALDEMAR CZUPIŃSKI –IWLA

KATEGORIA III
I MIEJSCE – WERONIKA MAZUREK – JASIONKA
II MIEJSCE – TOMASZ LORENC – JASIONKA

KATEGORIA IV
I MIEJSCE – ELISABET NASRI – JASIONKA

KATEGORIA V
I MIEJSCE – MACIEJ PELCZAR
I MIEJSCE – WIESŁAW KSIĄŻKIEWICZ
Małgorzata Walaszczyk-Faryj
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »