Statystyka

Użytkowników: 5737
Artykułów: 1598
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 25249443
konkurs pożarniczy Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Image
laureaci konkursu
  Zwycięzcy eliminacji gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" Dominik Bałon z Zespołu Szkół Publicznych w Równem, Tobiasz Gniady z Zespołu Szkół Publicznych w Równem i Damian Madej z Liceum Ogólnokształcącego w Dukli będą reprezentować gminę Dukla w eliminacjach na poziomie powiatowym.
   7 lutego br. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Odbywały się one w trzech grupach: I - szkoły podstawowe, II - gimnazja i III - szkoły ponadgimnazjalne. Nad przebiegiem eliminacji czuwało jury w składzie: mł. brygadier Marek Fejkiel - przewodniczący, mł. Brygadier Ireneusz Długosz - sekretarz, obaj z Wydziału Operacyjnego Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, Andrzej Ukleja, Wiktor Madej, Wacław Sporniak - członkowie. Organizatorem konkursu był Ośrodek Kultury w Dukli wraz z Miejsko-Gminnym zarządem OSP RP w Dukli. Zwycięzcami eliminacji pisemnej i ustnej zostali:
   Grupa I (szkoła podstawowa):
I miejsce Dominik Bałon
II miejsce Arkadiusz Chowaniec
III miejsce Brygida Wierdak
   Grupa II (gimnazja):
I miejsce Tobiasz Gniady
II miejsce Marek Drozd
III miejsce Mateusz Markuszka
   Grupa III (szkoły ponadgimnazjalne):
I miejsce Damian Madej
II miejsce Damian Bauer
III miejsce Grzegorz Walaszczyk
Laureaci pierwszych miejsc w każdej grupie reprezentować będą gminę Dukla na eliminacjach powiatowych turnieju. Laureatom i uczestnikom gratulujemy.

 Krystyna Boczar-Różewicz
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »