Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 4147
Artykułów: 1213
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 16508146

Archiwum

KONKURS WIELKANOCNY
Image
KONKURS WIELKANOCNY
Wielkanocny konkurs !!!
Wielkanoc już niebawem, a co bardziej kojarzy się z tymi świętami niż krasznki, pisanki czy malowanki  no i oczywiście palmy? Każdy ma własny pomysł na to jakie cudo włożyć do święconki. Jedni farbują drudzy malują, jeszcze inni oklejają czy też wycinają,  każdy ma swój sposób (tradycyjny lub współczesny) na idealną kraszankę. Do tegorocznego konkursu mali artyści i dorośli przygotowali sie bardzo starannie - widać jak co roku poziom prac rośnie a ich piękno zachwyca. 110 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu można podziwiać w holu kina promień. Komisja konkursowa miał nie lada problem w tym roku z wytypowaniem tych najlepszych a oceniała w kategoriach: koszyk, stroik, palma, pisanka i w kategorii  "inne". gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Czytaj całość
 
Łęki Dukielskie - siatkówka
Image
27 marca na hali sportowej ZSP W Łękach Dukielskich odbył się "Turniej Piłki Siatykowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla". W tegorocznym turnieju walczyło o najlepsze miejsca na podium 7 drużyn z naszej gminy - cztery drużyny z Dukli, dwie z Równego i jedna z Wietrzna. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki. Najlepsze nagrodzone zostały pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Wyniki:
I    miejsce  - "STOWARZYSZENIE" DUKLA
II   miejsce  -  "RÓWNE"
III  miejsce  -  "MIŚKI"
IV miejsce  - "JACKI" DUKLA

 
radio rzeszów
Image
Radio Rzeszów w Dukli
RADIO RZESZÓW
 W DUKIELSKIM KINIE "PROMIEŃ"

Galeria zdjęć
 
ELIMINACJE GMINNE - TENIS
Image
Eliminacje gminne - Łęki Dukielskie
  W ubiegłą sobotę (20 marca) w hali sportowej ZSP w Łękach Dukielskich odbyły się Eliminacje Gminne do Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Uczestniczyć w imprezie mogli wszyscy chętni nie zrzeszeni w sekcjach tenisa stołowego oraz osoby niepełnosprawne. Do Podkarpackiej Olimpiady zakwalifikowali się zdobywcy I i II miejsc. Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania ZSP w Łękach Dukielskich a  szczególnie Państwu Beacie i Wojciechowi Węgrzyn za przychylność i niezastąpioną pomoc w przygotowaniu imprezy. Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!!!

Czytaj całość
 
ferie
Image
Ferie 2010
Ferie z Ośrodkiem Kultury
Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury w Dukli zorganizował zajęcia rekreacyjno - edukacyjne dla dzieci, które nie wyjechały i nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem. Z ciekawej propozycji spędzenia czasu wolnego w dwutygodniowej przerwie w nauce, część dzieci wybrała właśnie naszą ofertę. Do udziału w programie zorganizowanym przez naszą placówkę, chęć zgłosiło 22 dzieci z gminy Dukla. Program ferii obejmował zajęcia taneczne, teatralne, kulinarne, plastyczne, konkursy i zabawy na śniegu, projekcję filmów, ognisko. Finałem ferii miał być kulig w Chyrowej, lecz z powodu braku śniegu ten ostatni dzień dzieci spędziły na lodowisku, basenie i w McDonaldzie. Od organizatorów - w ostatnim dniu - uczestnicy otrzymali nagrody i puchary za udział w zajęciach i konkursach przeprowadzonych w czasie ferii.

 
BALMUZ 2010
Image
Zespół "TRIO BAND"
14 lutego br. Zespół Trio Band wziął udział w XI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych Podkarpacia „Balmuz” 2010. Przegląd ten nie ma charakteru konkursowego, zespoły spotykają się po to aby wymienić doświadczenia, lepiej się poznać, zintegrować i oczywiście dobrze się pobawić. Zespoły koncertują na zmianę według wylosowanej na początku kolejności. W przeglądzie wzięło udział oprócz nas jeszcze 5 zespołów: K5 , OKEY, Groovinscy, Orion, Dryms. Zespołowi Trio Band przypadło rozpocząć imprezę. Wszyscy w wyśmienitych humorach bawili się do białego rana. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie przeglądu a zaprzyjaźnionym zespołom za stworzenie przyjaznej atmosfery i doskonały repertuar!

 
" ŚPIEWY" W LO O MIŁOŚCI
Image
I miejsce
11 lutego w Liceum Ogólnokształcącym w Dukli odbył się
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej o Tematyce Miłosnej. Uczestnicy konkusru zjechali z całego powiatu a gminę Dukla reprezentowały szkoły z Wietrzna, Głojsc, Iwli i Dukli. Jak co roku Ośrodek Kultury zajął się obsługą akustyczna, reporterską - efekty można zobaczyć w postaci filmów i zdjęć zamieszczonych niżej. Zapraszamy do galerii.

Czytaj całość
 
XI BIEG NARCIARSKI MO PUCHAR BURMISTRZA GMINY DUKLA
Image
Chyrowa - biegi narciarskie 2010
W ubiegłą sobotę 6 lutego 2010r. w Chyrowej odbył sie już XI Bieg Narciarski o Puchar Burmistrza Gminy Dukla. 106 zawodników zgłosiło chęć udziału tegorocznych w zawodach.  Przygotowana trasa - bardzo malowniczo położona - okazała się być trudną i nie obyło się (w kategoriach dziecięcych ) bez przewrotek i małych kolizji. W najliczniejszej kategorii rocz. 97-2000 wystartowało aż 53 zawodników - 28 chłopców i 25 dziewcząt. Najmniej liczną kategorią okazał się rocz. 2001 i młodsi w tej kategorii wystartowało tylko 6 zawodników 4 chłopców i 2 dziewczynki. Niestety z naszej gminy w zawodach wystartowały tylko 3 osoby. Zwycięzcy otrzymali z rak Burmistrza Gminy Dukla Marka Góraka pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Całość imprezy przygotował Ośrodek Kultury z Dukli przy współudziale Urzędu Gminy z Dukli, AZS PWSZ z Krosna, GOPR - sekcji z Krosna i Lokalnej grupy Działania Kraina Nafty.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 469 - 486 z 499

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności