Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5111
Artykułów: 1328
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 18920720

Archiwum

konkurs piosenki
Image
Natalia Fydryk - Grand Prix
29 kwietnia 2011r. w sali kina "PROMIEŃ" odbył się XIX Konkurs Piosenki, Poezji i Prozy o Tematyce Religijnej. W konkursie udział wzięło ponad 100 uczestników a rywalizowali oni w pięciu kategoriach wiekowych. Nagrody dla zwycięzców tegorocznego konkursu ufundowali: Agencja Rynku Rolnego w Rzeszowie, Urząd Gminy i Ośrodek  Kultury w Dukli. Komisja artystyczna w składzie: Przewodniczący - Krzysztof Zajdel, Krystyna Stańkowska ks. Krzysztof Sobiecki i Norbert Uliasz postanowiła przyznać następujące wyróżnienie i miejsca na podium:


Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny
janpawel
plastyka 2011
21 kwietnia 2011r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „DROGA JANA PAWŁA II DO BEATYFIKACJI". Komisja w składzie Krystyna Boczar Różewicz, Nina Szczurek, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz po obejrzeniu 83 prac plastycznych, mając na uwadze szczególnie zgodność pracy z tematem konkursu oraz poziom wykonania, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia...

 

Czytaj całość
 
konkurs

Image
Praca zbiorowa ZS w Wietrznie
Komisja w składzie: Przew. Krystyna Boczar-Różewicz, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz,  po obejrzeniu 145 prac konkursowych postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca i wyróżnienia:


 
Rozpoczęcie sezonu
Image
Sezon 2011 OTWARTY
3 kwietnia 2011r. o godzinie 13.00 motocykliści rozpoczęli Sezon Motocyklowy Beskidu Niskiego mszą św. na Pustelni w Trzcianie. Na mszę św. celebrowaną przez ojca z sanktuarium św. Jana z Dukli oo. Bernardynów przybyło 700 zmotoryzowanych. Przygotowaniem imprezy zajęli się Tomasz Czajkowski, Ośrodek Kultury w Dukli oraz Urząd Gminy.

        Galeria zdjęć
 
Balmuz 2011
balmuz
Balmuz 2011
6 marca zespół "Trio Band" wystąpił na kolejnym już XII Balmuzie imprezie taneczno-muzycznej w Miejscu Piastowym. W tym roku wystąpiło dziewięć kapel: zespół "Oskar", Ivo Stars, Ivo Dixie Jazz Band, Groovinscy, K-5, Dreams, Okey i Maska.

 
"Złote Gody" par małżeńskich
gody
Złote Gody
1 marca zespół "Szarotka" swoim występem uświetnił uroczystość wręczenia Jubilatom medali, która odbyła się w Myzeum Historycznym-Pałac w Dukli. Zespołó Szarotka z okazji Złotych Godów pragnie złożyć wszystkim Jubilatom życzyenia:

Galeria zdjęć


Wszelkiej pomyślności,

pociechy z dzieci i wnuków,
zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

 
miejsce na podium
Image
Klaunada 2011
12 lutego 2011r. na sali teatralnej w Rakszawie odbył sie już VIII Przegląd Zespołów Tanecznych "Klaunada". W tegorocznym konkursie podziwiać można było ponad 30 prezentacji w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii młodziezowej wystąpil zespół "Gabi" działający przy Ośrodku Kultury w Dukli. Swoim wystepem podbił serca jury i uklasował się na II miejscu otrzymując w nagrodę 250zł, dyplom, oraz materiały promocyjne.
 
FERIE 2011
Image
Odpoczynek po basenie
Ferie zimowe z OK w Dukli stały się już tradycją. W dniach od 17 do 27 stycznia w sali kina "Promień" odbywały się zajęcia dla dzieci zorganizowane przez pracowników Ośrodka Kultury. Ponad 30 uczestników z wielkim zaangażowaniem brało udział w różnego rodzaju zajęciach zarówno rekreacyjnych ( przygotowywanie potraw) czy sportowych (turniej darta), Półmetek ferii wyznaczyło ognisko. Dzieci ten dzień spędziły w parku gdzie po zabawach na śniegu zajadały sie pieczoną kiełbasą. Niewątpliwie największą frajdą był całodzienny wyjazd na lodowisko i basen, uwieńczony kalorycznym deserem w McDonaldzie Wszystko odbywało się w wyjątkowej atmosferze radości i zabawy, a co najważniejsze pod czujnym okiem dorosłych. Jak się można domyślać na zakończenie ferii, wszyscy przy herbatce i pizzy wspominali wspólnie spędzony czas. Uczestnicy odebrali dyplomy za uczestnicttwo w zajęciach oraz nagrody zdobyte w turniejach. Ośrodek Kultury dziękuje pani Magdalenie Krówce i Annie Stępień za pomoc podczas wyjazdów z dziećmi. Zapraszamy za rok.
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 505 - 522 z 582

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności