Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5198
Artykułów: 1398
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20164492

Archiwum

radio rzeszów
Image
Radio Rzeszów w Dukli
RADIO RZESZÓW
 W DUKIELSKIM KINIE "PROMIEŃ"

Galeria zdjęć
 
ELIMINACJE GMINNE - TENIS
Image
Eliminacje gminne - Łęki Dukielskie
  W ubiegłą sobotę (20 marca) w hali sportowej ZSP w Łękach Dukielskich odbyły się Eliminacje Gminne do Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Uczestniczyć w imprezie mogli wszyscy chętni nie zrzeszeni w sekcjach tenisa stołowego oraz osoby niepełnosprawne. Do Podkarpackiej Olimpiady zakwalifikowali się zdobywcy I i II miejsc. Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania ZSP w Łękach Dukielskich a  szczególnie Państwu Beacie i Wojciechowi Węgrzyn za przychylność i niezastąpioną pomoc w przygotowaniu imprezy. Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!!!

Czytaj całość
 
ferie
Image
Ferie 2010
Ferie z Ośrodkiem Kultury
Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury w Dukli zorganizował zajęcia rekreacyjno - edukacyjne dla dzieci, które nie wyjechały i nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem. Z ciekawej propozycji spędzenia czasu wolnego w dwutygodniowej przerwie w nauce, część dzieci wybrała właśnie naszą ofertę. Do udziału w programie zorganizowanym przez naszą placówkę, chęć zgłosiło 22 dzieci z gminy Dukla. Program ferii obejmował zajęcia taneczne, teatralne, kulinarne, plastyczne, konkursy i zabawy na śniegu, projekcję filmów, ognisko. Finałem ferii miał być kulig w Chyrowej, lecz z powodu braku śniegu ten ostatni dzień dzieci spędziły na lodowisku, basenie i w McDonaldzie. Od organizatorów - w ostatnim dniu - uczestnicy otrzymali nagrody i puchary za udział w zajęciach i konkursach przeprowadzonych w czasie ferii.

 
BALMUZ 2010
Image
Zespół "TRIO BAND"
14 lutego br. Zespół Trio Band wziął udział w XI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych Podkarpacia „Balmuz” 2010. Przegląd ten nie ma charakteru konkursowego, zespoły spotykają się po to aby wymienić doświadczenia, lepiej się poznać, zintegrować i oczywiście dobrze się pobawić. Zespoły koncertują na zmianę według wylosowanej na początku kolejności. W przeglądzie wzięło udział oprócz nas jeszcze 5 zespołów: K5 , OKEY, Groovinscy, Orion, Dryms. Zespołowi Trio Band przypadło rozpocząć imprezę. Wszyscy w wyśmienitych humorach bawili się do białego rana. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie przeglądu a zaprzyjaźnionym zespołom za stworzenie przyjaznej atmosfery i doskonały repertuar!

 
" ŚPIEWY" W LO O MIŁOŚCI
Image
I miejsce
11 lutego w Liceum Ogólnokształcącym w Dukli odbył się
Konkurs Piosenki Obcojęzycznej o Tematyce Miłosnej. Uczestnicy konkusru zjechali z całego powiatu a gminę Dukla reprezentowały szkoły z Wietrzna, Głojsc, Iwli i Dukli. Jak co roku Ośrodek Kultury zajął się obsługą akustyczna, reporterską - efekty można zobaczyć w postaci filmów i zdjęć zamieszczonych niżej. Zapraszamy do galerii.

Czytaj całość
 
XI BIEG NARCIARSKI MO PUCHAR BURMISTRZA GMINY DUKLA
Image
Chyrowa - biegi narciarskie 2010
W ubiegłą sobotę 6 lutego 2010r. w Chyrowej odbył sie już XI Bieg Narciarski o Puchar Burmistrza Gminy Dukla. 106 zawodników zgłosiło chęć udziału tegorocznych w zawodach.  Przygotowana trasa - bardzo malowniczo położona - okazała się być trudną i nie obyło się (w kategoriach dziecięcych ) bez przewrotek i małych kolizji. W najliczniejszej kategorii rocz. 97-2000 wystartowało aż 53 zawodników - 28 chłopców i 25 dziewcząt. Najmniej liczną kategorią okazał się rocz. 2001 i młodsi w tej kategorii wystartowało tylko 6 zawodników 4 chłopców i 2 dziewczynki. Niestety z naszej gminy w zawodach wystartowały tylko 3 osoby. Zwycięzcy otrzymali z rak Burmistrza Gminy Dukla Marka Góraka pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe. Całość imprezy przygotował Ośrodek Kultury z Dukli przy współudziale Urzędu Gminy z Dukli, AZS PWSZ z Krosna, GOPR - sekcji z Krosna i Lokalnej grupy Działania Kraina Nafty.

Czytaj całość
 
SLALOM
Image
Dekoracja najlepszych zawodników
20 stycznia na stacji narciarskiej w Chyrowej odbyły się Gminne Zwody w Narciarstwie Alpejskim w konkurencji slalom gigant. Zawody zorganizował Ośrodek Kultury w Dukli wspólnie ze stacją narciarską "Chyrowa - Ski" i J&J Jarząbek. Chęć rywalizacji na stoku zgłosiło 253 zawodników ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Chłopcy i dziewczyny rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych. Każdy zawodnik miał tylko jedną szansę (jeden przejazd) - więc nie było możliwości nadrobienia czasu przejazdu. Najszybszym a co za trym idzie  - NAJLEPSZYM zawodnikiem tegorocznych zmagań ze stokiem okazał się Jakub Krajmas (czas przejazdu 27,21) z ZSP w Dukli . Zawodnicy stający na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Ośrodek Kultury,  karnety na wyciąg ufundowane przez "Chyrowa - ski" natomiast firma J&J Jarząbek - szkoła narciarska - ufundowała telefony komórkowe.

Czytaj całość
 
III Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek
Image
Karol Wajs - I miejsce
14 stycznia w sali kina „Promień” odbył się III Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Z powodu na dużą ilości dzieci (102 uczestników) zgłoszonych do konkursu – podzielony został na dwie części. Wyniki z pierwszej części czyli kategorii przedszkolaki i kategorii klasy I-III (78 prezentacji) przedstawiają się następująco:

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 595 - 612 z 623

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności