Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Użytkowników: 5291
Artykułów: 1432
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20888516

Archiwum

"Sportowe Lato 2010"
piłka
wakacyjna piłka
23 lipca odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej „Piątek” kat. gimnazjum. Po rozegraniu wszystkich meczy
miejsce I zajęła drużyna „Dukla”,
miejsce II drużyna „Łęki Dukielskie i
miejsce III drużyna „Trzciana"

Drużyny, które zajęły miejsce na podium zostały nagrodzone pucharami i nagrodami rzeczowymi.

 
Tenis Ziemny
tenis
I miejsce
W dniu 21 lipca odbył się Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego z cyklu "Sportowe Lato 2010 ". Turniej odbył się przy pięknej upalnej słonecznej pogodzie. Mimo zgłoszenia się tylko 6 zawodników atmosfera turnieju przebiegała w miłym klimacie. Walka w poszczególnych pojedynkach była bardzo zacięta. Po meczach finałowych organizator uhonorował najlepszych uczestników pamiątkowymi dyplomami, pucharami i nagrodami rzeczowymi. W przyszłym roku liczymy na większą ilość chętnych do wzięcia udziału w turnieju. Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy za rok.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Wiktor Dembiczak
II miejsce – Arkadiusz Bożętka
III miejsce – Krystian Frączek

 
Folklor w Łękach Dukielskich
Łęki
Folklor w Łękach
Jak w poprzednim roku tak i w bieżącym 18 lipca Ośrodek Kultury został zaproszony na VI już edycję Spotkań Folklorystycznych w Łękach Dukielskich. Zapewniliśmy obsługę akustyczną spotkania. Przy tej okazji mieliśmy możliwość pooglądać i posłuchać wspaniałe zespoły z kraju i z zagranicy.    więcej...

 
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej
turniej
Wakacyjny Turniej
16 lipca na boisku tartanowym odbył się Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej"PIĄTEK"-SPORTOWE LATO 2010 w kat. szkoła podstawowa. W turnieju wystartowało trzy drużyny FC Teodorówwka, FC Osiedle i Inter United, które stoczyły rywalizacje w systemie "każdy z każdym". Mimo upalnej pogody drużyny walczyły o pierwsze miejsce i nagrody. Po zakończeniu rozgrywek organizator wręczył drużynom puchary i nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
Wyniki meczy:
FC Teodorówka  3-0  FC Osiedle
FC Osiedle          0-1  Inter United
FC Teodorówka 7-2 Inter United
Wyniki turnieju:                                                 Galeria zdjęć
 I    miejsce - FC Teodorówka
 II   miejsce - Inter United
 III  miejsce - FC Osiedle


 
Odpust ku czci św. Jana z Dukli
Image
Zespół SZAROTKA
11 lipca zespół Szarotka swoim śpiewem uświetnił uroczystość odpustową ku czci św. Jana z Dukli.
 
Dni Dukli 2010
Image
K.A.S.A.
    Tegoroczne Dni Dukli odbywały się w 630 lecie nadania praw miejskich Dukli, stąd były one wyjątkowo bogate i atrakcyjne. Rozpoczęły się tradycyjnie wyborem Małej Miss i Małego Mistera Dni Dukli 2010. Tym razem konkurs odbył się pt. „Moja ulubiona bajka”. Do konkursu zgłosiło się 8 kandydatek i 2 kandydatów . Komisja powołana przez organizatora wybrała na Małą Miss Julię Budę z Parszowa (5 lat) a na Małego Mistera Kacpra Magdziaka ze Zręcina (7 lat). Małą Miss Publiczności została Julia Wróbel z Teodorówki (3,5 roczku). Po wyborach rozpoczął się interaktywny program dla dzieci podczas którego, Rita i Rudi zaprosili dzieci w podróż dookoła świata. O godz 19.00 nastąpiło uroczyste otwarcie Dni Dukli 2010, gdzie symbolicznie Burmistrz Gminy Dukla wręczył Ośrodkowi Kultury klucze do bram miasta.

Czytaj całość
 
Wielki Piknik
gabi
małe GABI
W dniu 27 czerwca zostaliśmy zaproszeni przez zaprzyjaźniony Środowiskowy Dom Samopomocy w Cergowej na Wielki Piknik z okazji V–lecia placówki. Cieszymy się że mogliśmy uświetnić tą uroczystość występami naszych zespołów takich jak zespół taneczny „GABI- maluchy” i  "GABI" oraz zespół śpiewaczy „SZAROTKA”. Z wielką przyjemnością można było posłuchać pięknych piosenek w wykonaniu Wioletty Madej i Diany Dereniowskiej. Mimo deszczowej pogody piknik przebiegał w bardzo miłym klimacie. Dziękujemy za zaproszenie i życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu placówki.

 
NAGRODA BURMISTRZA GMINY DUKLA
zsp
I miejsce ZSP Dukla
W związku z zakończeniem WSPÓŁZAWODNICTWA W DZIEDZINIE KULTURY SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW GMINY DUKLA w roku szkolnym 2009/2010, Ośrodek Kultury w Dukli informuje, iż I miejsce i NAGRODĘ BURMISTRZA GMINY DUKLA otrzymuje ZSP w Dukli.

Pozostałe szkoły zajęły następujące miejsca:
II miejsce - ZSP w Jasionce (180 p)
III miejsce - ZSP w Równem (155 p)
IV miejsce - ZSP w Iwli (106 p)
V miejsce - ZSP w Wietrznie (87 p)
VI miejsce - ZSP w Głojsce ( 83 p)
VII miejsce - ZSP w Łękach Dukielskich (75 p)
VIII miejsce - ZSP w Tylawie (69 p)
IX miejsce - ZSP w Jaśliskach (33 p)

Dyrektorów Szkół które zajęły I , II , III miejsca prosimy o przybycie na uroczyste wręczenie nagród 4 lipca 2010 ( Dni Dukli ) o godz. 16.00.

Zestawienie punktów...
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 595 - 612 z 646

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności