Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 2 gości

Statystyka

Użytkowników: 5176
Artykułów: 1388
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 19961275

Archiwum

Citroen 2cv na Dukielszczyźnie
citroen
Citroen 2cv
Główną atrakcją Dukli w dniach od 4 - 8 sierpnia były najbardziej kultowe samochody CITROEN 2 cv. Można było zrobić sobie pamiątkową fotografię i porozmawiać z miłośnikami Citroena. Zlotowicze zamieszkali przez kilka dni w Jasionce. Członkowie francuskiego klubu prowadzonego przez Christiana Komanieckiego i jego żonę Claudine, przyjechali z Pragi do Zakopanego, a następnie przez Stary Sącz, Biecz do Dukli. Na zlot została zaproszona pani Elżbieta Dzikowska, światowa podróżniczka znana z programu telewizyjnego - "Pieprz i wanilia".

 
Siatkówka - plaża obok liceum
siatkówka
plażówka 2009
6 sierpnia 2009r. na boisku Liceum Ogólnokształcącego w Dukli odbył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. Tegoroczne rozgrywki zorganizowane przez Ośrodek Kultury cieszyły się dużym zainteresowaniem. O miejsca na podium walczyło 12 drużyn - mecze trwały do późnych godzin wieczornych. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.
I miejsce MEGA BOLEC
II miejsce PIROGI
III miejsce RÓWNE

 
KOLEJNY SUKCES "GABI"
Image
Jedlicze 2009
16 maja na hali sportowej w Jedliczu podczas Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych mogliśmy podziwiać 33 prezentacje taneczne. Do Jedlicza zjechały grupy m.in. z Rzeszowa, Stalowej Woli, Lalina, Grabownicy Starzeńskiej, Krosna, Leżajska i Żołyni. Popisy taneczne oceniało fachowe jury, w skład którego weszli instruktorzy tańca i choreografowie.W trakcie obrad jury dla czekających na wyniki organizatorzy przygotowali pokaz tańca break dance i pokaz sztuk walki - karate. O godzinie 13.00 komisja konkursowa ogłosiła werdykt. W kategorii III nasz zespół "Gabi" staną na podium na III miejscu. Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Sportu I Rekreacji w Jedliczu.
 
Gminny konkurs Tańca - Dukla 2009
Taniec 2009
Taniec 2009
16 kwietnia 2009 w sali Kina "Promień" odbył się XI Gminny Konkurs Tańca. Chęć udziału w tegorocznym konkursie zgłosiło 9 zespołów z gminy Dukla. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prezentacji postanowiła przyznać następujące nagrody:
I miejsce zespół " 5-10-15 " ZSP Wietrzno
II miejsce zespół " Twister Boy's " ZSP Dukla
III miejsce zespół ZSP Równe
WYRÓŻNIENIE zespół " Swing " ZSP Wietrzno


                                                                   
 
Pisanka, Kraszanka, Malowanka
Image
Stroik Wielkanocny
W Ośrodku Kultury w Dukli, tradycyjnie przed świętami Wielkiej Nocy ogłoszono konkurs na najpiękniejszą Pisankę, Palmę Wielkanocną, Stroik Świąteczny. Napłynęło 150 prac konkursowych. 7 kwietnia 2009 komisja po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 613 - 617 z 617

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności