Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5228
Artykułów: 1422
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20501907

Archiwum

Dożynki Gminne i Zakończenie Wakacji
dożynki
Dożynki Gminne 2009
6 września 2009 odbyły się w Dukli dwie imprezy plenerowe: Dożynki Gminne oraz Zakończenie Wakacji 2009. O godz.10.00 delegacje dożynkowe zebrały się na dukielskim rynku skąd w korowodzie dożynkowym, prowadzonym przez zespół obrzędowo-śpiewaczy „SZAROTKA” udały się do na Mszę Św. do Klasztoru.


Czytaj całość
 
Ostatni dzień wakacji w Bałtowie
Image
Bałtów
3
1 sierpnia Ośrodek Kultury w Dukli, zorganizował dzieciom z zespołu "Gabi" oraz młodzieży udzielającej się kulturalnie i reprezentującej gminę na różnych impreazch, wycieczkę do Bałtowa.Z Dukli wyjechaliśmy o 8.30. Po 4 godzinnej podróży dotarliśmy na miejsce. Naszą przygodę z Bałtowem i jego atrakcjami zaczęliśmy w dolinie rzeki Kamiennej. Trasa spływu rozpoczęła się u stóp położonego na wzgórzu pałacu książąt Druckich-Lubeckich.

Czytaj całość
 
UKS 10-lecie
Image
tenisiści UKS
15 sierpnia Uczniowski Klub Sportowy TKKF "DUKLA", działający przy Szkole Podstawowej i Ośrodku Kultury w Dukli, obchodził jubileusz swojej 10-cio letniej działalności. Część oficjalna i uhonorowanie zasłużonych pamiątkowymi statuetkami i dyplomami, miała miejsce w sali konferencyjnej Muzeum Historycznego w Dukli, natomiast część artystyczna  odbyła się na placu Przypałacowym Muzeum. Jako goście "Jubilatów" m.in. wystąpili; STRAŻ GRANICZNA z tresurą psów, zespół taneczny "TWISTER BOYS", zespół muzyczny "ARONDICHT", zespół taneczny "GABI" , wokaliści; Diana Dereniowska, Wioletta Madej i Tomasz Szczepanik. W parku zostały rozegrane zawody strzeleckie w Paintballa. Późnym wieczorem odbyła się zabawa taneczna, którą uświetnił swoją muzyką zespół "LOTOS". Gratulujemy Szanownym Jubilatom, życzymy następnych sukcesów i kolejnych 10 lat.
 
Citroen 2cv na Dukielszczyźnie
citroen
Citroen 2cv
Główną atrakcją Dukli w dniach od 4 - 8 sierpnia były najbardziej kultowe samochody CITROEN 2 cv. Można było zrobić sobie pamiątkową fotografię i porozmawiać z miłośnikami Citroena. Zlotowicze zamieszkali przez kilka dni w Jasionce. Członkowie francuskiego klubu prowadzonego przez Christiana Komanieckiego i jego żonę Claudine, przyjechali z Pragi do Zakopanego, a następnie przez Stary Sącz, Biecz do Dukli. Na zlot została zaproszona pani Elżbieta Dzikowska, światowa podróżniczka znana z programu telewizyjnego - "Pieprz i wanilia".

 
Siatkówka - plaża obok liceum
siatkówka
plażówka 2009
6 sierpnia 2009r. na boisku Liceum Ogólnokształcącego w Dukli odbył się Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej. Tegoroczne rozgrywki zorganizowane przez Ośrodek Kultury cieszyły się dużym zainteresowaniem. O miejsca na podium walczyło 12 drużyn - mecze trwały do późnych godzin wieczornych. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i puchary.
I miejsce MEGA BOLEC
II miejsce PIROGI
III miejsce RÓWNE

 
KOLEJNY SUKCES "GABI"
Image
Jedlicze 2009
16 maja na hali sportowej w Jedliczu podczas Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Form Tanecznych mogliśmy podziwiać 33 prezentacje taneczne. Do Jedlicza zjechały grupy m.in. z Rzeszowa, Stalowej Woli, Lalina, Grabownicy Starzeńskiej, Krosna, Leżajska i Żołyni. Popisy taneczne oceniało fachowe jury, w skład którego weszli instruktorzy tańca i choreografowie.W trakcie obrad jury dla czekających na wyniki organizatorzy przygotowali pokaz tańca break dance i pokaz sztuk walki - karate. O godzinie 13.00 komisja konkursowa ogłosiła werdykt. W kategorii III nasz zespół "Gabi" staną na podium na III miejscu. Organizatorem przeglądu był Gminny Ośrodek Sportu I Rekreacji w Jedliczu.
 
Gminny konkurs Tańca - Dukla 2009
Taniec 2009
Taniec 2009
16 kwietnia 2009 w sali Kina "Promień" odbył się XI Gminny Konkurs Tańca. Chęć udziału w tegorocznym konkursie zgłosiło 9 zespołów z gminy Dukla. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prezentacji postanowiła przyznać następujące nagrody:
I miejsce zespół " 5-10-15 " ZSP Wietrzno
II miejsce zespół " Twister Boy's " ZSP Dukla
III miejsce zespół ZSP Równe
WYRÓŻNIENIE zespół " Swing " ZSP Wietrzno


                                                                   
 
Pisanka, Kraszanka, Malowanka
Image
Stroik Wielkanocny
W Ośrodku Kultury w Dukli, tradycyjnie przed świętami Wielkiej Nocy ogłoszono konkurs na najpiękniejszą Pisankę, Palmę Wielkanocną, Stroik Świąteczny. Napłynęło 150 prac konkursowych. 7 kwietnia 2009 komisja po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 36 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 631 - 638 z 638

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności