Wyniki Gminnego Konkursu na Najpiękniejsza Szopkę Bożonarodzeniową i Stroik Świąteczny 2019r.

18-12-2019

12 grudnia o godzinie 16.00 w Transgranicznym Centrum Wymiany Kulturalnej  zebrała się komisja w składzie: Maria Fornal, Barbara Marchewka, Izabela Jakubczyk i Norbert Uliasz aby ocenić prace dostarczona na XIII Gminny Konkurs na Najpiękniejszą Szopke Bożonarodzniową oraz Stoik Świąteczny. Z ponad 150 jury wyłoniło najpiękniejsze 34 prace, które postanowiło w nastepujący sposób nagrodzić:

  1. kat. dorośli

    Kategoria szopka

    I miejsce - Małgorzata Stasik ŚDS

    II miejsce - Stanisław Kolbuch

    II miejsce - Jadwiga Bogacz ŚDS

    Kategoria stroik

    I miejsce - Barbara Marchewka ŚDS

     

    Kat I

    Kategoria szopka

    I miejsce - Krzysztof Rąpała – Dukla   9 pkt

    II miejsce - Nadia Kuropka – Iwla       6 pkt

    Wyr. Paweł Fijałkowski – Tylawa       3 pkt

    Kategoria stroik

    I miejsce - Maja Posadzka – Tylawa    9 pkt

    II miejsce - Hanna Sobolewska – Iwla  6 pkt

    III miejsce - Nikola Nowak – Głojsce    4 pkt

    Wyr. Praca zbiorowa – Równe             3 pkt

    Wyr. Antonina Konieczko – Łęki Dukielskie       3 pkt

    Wyr. Świetlica – Głojsce                        3 pkt

     

    Kat II

    Kategoria szopka

     I miejsce - Jakub Kłap – Wietrzno                                 9 pkt

    II miejsce - Matylda Bużanowska – Łęki Dukielskie    6 pkt

    II miejsce - Anna Kowalewska – Jasionka                     6 pkt

    III miejsce - Gabriela Kucharska – Wietrzno                4 pkt

    III miejsce - Franciszek Kolbuch – Iwla                         4 pkt

    Wyr. Zuzanna Nowak – Jasionka                                  3 pkt

    Wyr. Szymon Leń – Równe                                            3 pkt

    Kategoria stroik

    I miejsce - Julia Szczurek – Dukla                         9 pkt

    II miejsce - Joanna Czaja – Łęki Dukielskie         6 pkt

    III miejsce - Tomasz Agaś – Tylawa                     4 pkt

    Wyr. Karolina Maziarka – Iwla                             3 pkt

    Wyr. Julia Marszał – Głojsce                                3 pkt

     

    Kat III

    Kategoria szopka

    I miejsce - Ewa Uliasz  - Wietrzno              9 pkt

    I miejsce - Wacław Czupiński – Iwla          9 pkt

    II miejsce - Karolina Gałka – Wietrzno      6 pkt

    III miejsce - Łukasz Buczyński – Łęki Dukielskie     4 pkt

    Wyr. Marcelina Węgrzyn                                          3 pkt

    Kategoria stroik

    I miejsce - Łukasz Buczyński – Łęki Dukielskie       9 pkt

    II miejsce - Kacper Misiołek – Dukla                        6 pkt

    III miejsce - Natalia Głód - Łęki Dukielskie              4 pkt  

    wyr. Martyna Dołęgowska -  Równe                       3 pkt

     


     

integrity="sha384-q8i/X+965DzO0rT7abK41JStQIAqVgRVzpbzo5smXKp4YfRvH+8abtTE1Pi6jizo" crossorigin="anonymous">