Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Odwiedza nas 3 gości

Statystyka

Użytkowników: 5199
Artykułów: 1398
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 20169181

Archiwum

Międzyszkolny Turniej Sportowy
sport
Drużyna z Równego
10 czerwca w hali MOSiR-u w Dukli odbył się Międzyszkolny Turniej Rekreacyjno-sportowy. O miejsce na podium walczyła Szkoła Podstawowa i Gimnazjum z Dukli oraz Zespół Szkół z Równego. Drużyny wywalczyły dwa równorzędne I miejsca.

 
Film
Image
.
30 maja w Sali kina „Promien” o godz 16.00 odbył sie pokaz filmów nadesłanych na I Konkurs Filmowy – Miniatura Filmowa.  Projekcja trwała ok. 2,5 godziny.
Filmy zostały ocenione przez profesjonalne jury, w którym zasiedli: Pan Rafał Rachfalski (Absolwent wydziału Radia i telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach), Bartosz Korkuć (Student Filmoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz przewodnicząca komisji Krystyna Boczar – Różewicz (specjalista do spraw promocji gminy Dukla).
Komisja po obejrzeniu czterech nadesłanych filmów postanowiła przyznać następujące miejsca i nagrody:

Czytaj całość
 
piosenka
Image
Karolina Jastrząb
25 maj 2011r. sali kina promień można było posłuchać piosenek znanych i lubianych śpiewanych przez dzieci i młodzież naszej gminy. W konkursie udział wzięło 30 wykonawców w 5 kategoriach wiekowych - zabrakło niestety dzieci z Głojsc i Tylawy. Poziom konkursu był bardzo wysoki, czemu dowód dało jury, nagradzając dużą liczbę uczestników.
W komisji artystycznej zasiadły Panie: Krystyna Stankowska i Anna Masternak a przewodniczył im Pan Krzysztof Zajdel. Przed rozdaniem nagród wspólnie z przewodniczącym, na scenie dukielskiego kina, zaśpiewany został piękny utwór "Świat w obłokach". Tegoroczny konkurs poświecony był Markowi Grechucie w 5 rocznicę jego śmierci - w taki sposób chcieliśmy uhonorować jednego z najwybitniejszych polskich artystów.
Po wręczeniu nagród Krzysztof Zajdel pedagog wydziału wokalnego szkoły w Krośnie przeprowadził z uczestnikami krótkie warsztaty wokalne.

Galeria zdjęć
Galeria video

                  Nagrody Główne Prezglądu otrzymali:         
Czytaj całość
 
Taniec2011
Image
Laureaci konkursu z Łęk Dukielskich
13 maja 2011r. w sali kina "Promień" odbył się Gminny Konkurs Mini Playback Show i XIII Gminny Konkurs Tańca. Komisja w składzie: Paulina Leśniak, Małgorzata Walaszczyk-Faryj i Norbert Uliasz, po burzliwych obradach postanowiła przyznać następujące wyróżnienia i miejsca na podium.

Czytaj całość
 
poezja
Image
.
  
Ośrodek Kultury ogłosił konkurs na najpiękniejszy wiersz o Janie Pawle II. 29 marca zebrała się komisja w składzie: Krystyna Boczar Różewicz redaktor naczelny DPS ( przew. komisji) oraz członkowie redakcji DPS i postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:Szkoła podstawowa

I miejsce Hubert Krakowski – Dukla
I miejsce Krystyna Mazur -Wietrzno
II miejsce Beata Turczyńska – Wietrzno
III miejsce Kamila Knap - Wietrzno

Gimnazjum

I miejsce Monika Jastrzębska –Łęki Dukielskie
II miejsce Klaudia Dobrowolska -Jasionka(Papieżowi w hołdzie)
Wyróżnienie – Głód Paulina- Jasionka

Nagrodzone wiersze...                  

Czytaj całość
 
konkurs piosenki
Image
Natalia Fydryk - Grand Prix
29 kwietnia 2011r. w sali kina "PROMIEŃ" odbył się XIX Konkurs Piosenki, Poezji i Prozy o Tematyce Religijnej. W konkursie udział wzięło ponad 100 uczestników a rywalizowali oni w pięciu kategoriach wiekowych. Nagrody dla zwycięzców tegorocznego konkursu ufundowali: Agencja Rynku Rolnego w Rzeszowie, Urząd Gminy i Ośrodek  Kultury w Dukli. Komisja artystyczna w składzie: Przewodniczący - Krzysztof Zajdel, Krystyna Stańkowska ks. Krzysztof Sobiecki i Norbert Uliasz postanowiła przyznać następujące wyróżnienie i miejsca na podium:


Czytaj całość
 
Konkurs plastyczny
janpawel
plastyka 2011
21 kwietnia 2011r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny „DROGA JANA PAWŁA II DO BEATYFIKACJI". Komisja w składzie Krystyna Boczar Różewicz, Nina Szczurek, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz po obejrzeniu 83 prac plastycznych, mając na uwadze szczególnie zgodność pracy z tematem konkursu oraz poziom wykonania, postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia...

 

Czytaj całość
 
konkurs

Image
Praca zbiorowa ZS w Wietrznie
Komisja w składzie: Przew. Krystyna Boczar-Różewicz, Małgorzata Walaszczyk-Faryj, Norbert Uliasz,  po obejrzeniu 145 prac konkursowych postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach następujące miejsca i wyróżnienia:


 
««  start « poprz. 31 32 33 34 35 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 541 - 558 z 623

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności