Wydawnictwa

Partner serwisu

Zaprzyjaźnieni

Goście na stronie

Statystyka

Użytkowników: 5166
Artykułów: 1376
Adresów: 6
Odwiedzin serwisu: 19703864

Archiwum

TANIEC i PLAYBACK SHOW
równe
I miejsce ZSP Równe
28 kwietnia odbyły się w sali kina „Promień” dwa konkursy: XII Gminny konkurs Tańca i „III Gminny Mini Playback Show”. Pomimo zmian terminu przeprowadzenia konkursu(ze względu na żałobę narodową) impreza przyciągnęła pełna salę widzów. Zostało przedstawionych 19 prezentacji o wysokim poziomie artystycznym. Powołana przez organizatorów komisja wyłoniła najlepszych.
Czytaj całość
 
Wojewódzka Giełda Piosenki Turystycznej
Image
Laureaci Konkursu Piosenki Ekologicznej
W dniach 23-24 kwietnia odbywała się w Ośrodku Kultury w Dukli XVI Wojewódzka Giełda Piosenki Turystyczne i Ekologicznej. Brała w niej udział młodzież z Szkolnych Kół PTSM z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z rejonu działania krośnieńskiego Oddziału PTSM. Organizatorami tej imprezy są od lat Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Krośnie, Ośrodek Kultury w Dukli i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Dukli. Celem giełdy jest popularyzacja piosenek turystycznych w środowisku młodzieży szkolnej, poznanie i upowszechnianie wiedzy na temat historii, kultury, walorów przyrodniczych i krajobrazowych Beskidu Dukielskiego i Dukli, upowszechnianie turystyki kwalifikowanej wśród młodzieży szkolnej, promowanie problematyki ekologicznej i ochrony przyrody...
Czytaj całość
 
KONKURS WIELKANOCNY
Image
KONKURS WIELKANOCNY
Wielkanocny konkurs !!!
Wielkanoc już niebawem, a co bardziej kojarzy się z tymi świętami niż krasznki, pisanki czy malowanki  no i oczywiście palmy? Każdy ma własny pomysł na to jakie cudo włożyć do święconki. Jedni farbują drudzy malują, jeszcze inni oklejają czy też wycinają,  każdy ma swój sposób (tradycyjny lub współczesny) na idealną kraszankę. Do tegorocznego konkursu mali artyści i dorośli przygotowali sie bardzo starannie - widać jak co roku poziom prac rośnie a ich piękno zachwyca. 110 prac plastycznych zgłoszonych do konkursu można podziwiać w holu kina promień. Komisja konkursowa miał nie lada problem w tym roku z wytypowaniem tych najlepszych a oceniała w kategoriach: koszyk, stroik, palma, pisanka i w kategorii  "inne". gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

Czytaj całość
 
Łęki Dukielskie - siatkówka
Image
27 marca na hali sportowej ZSP W Łękach Dukielskich odbył się "Turniej Piłki Siatykowej o Puchar Burmistrza Gminy Dukla". W tegorocznym turnieju walczyło o najlepsze miejsca na podium 7 drużyn z naszej gminy - cztery drużyny z Dukli, dwie z Równego i jedna z Wietrzna. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i statuetki. Najlepsze nagrodzone zostały pucharami i nagrodami rzeczowymi.

Wyniki:
I    miejsce  - "STOWARZYSZENIE" DUKLA
II   miejsce  -  "RÓWNE"
III  miejsce  -  "MIŚKI"
IV miejsce  - "JACKI" DUKLA

 
radio rzeszów
Image
Radio Rzeszów w Dukli
RADIO RZESZÓW
 W DUKIELSKIM KINIE "PROMIEŃ"

Galeria zdjęć
 
ELIMINACJE GMINNE - TENIS
Image
Eliminacje gminne - Łęki Dukielskie
  W ubiegłą sobotę (20 marca) w hali sportowej ZSP w Łękach Dukielskich odbyły się Eliminacje Gminne do Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. Uczestniczyć w imprezie mogli wszyscy chętni nie zrzeszeni w sekcjach tenisa stołowego oraz osoby niepełnosprawne. Do Podkarpackiej Olimpiady zakwalifikowali się zdobywcy I i II miejsc. Ośrodek Kultury składa serdeczne podziękowania ZSP w Łękach Dukielskich a  szczególnie Państwu Beacie i Wojciechowi Węgrzyn za przychylność i niezastąpioną pomoc w przygotowaniu imprezy. Zawodnikom życzymy dalszych sukcesów!!!

Czytaj całość
 
ferie
Image
Ferie 2010
Ferie z Ośrodkiem Kultury
Podczas tegorocznych ferii Ośrodek Kultury w Dukli zorganizował zajęcia rekreacyjno - edukacyjne dla dzieci, które nie wyjechały i nie wiedzą co zrobić z wolnym czasem. Z ciekawej propozycji spędzenia czasu wolnego w dwutygodniowej przerwie w nauce, część dzieci wybrała właśnie naszą ofertę. Do udziału w programie zorganizowanym przez naszą placówkę, chęć zgłosiło 22 dzieci z gminy Dukla. Program ferii obejmował zajęcia taneczne, teatralne, kulinarne, plastyczne, konkursy i zabawy na śniegu, projekcję filmów, ognisko. Finałem ferii miał być kulig w Chyrowej, lecz z powodu braku śniegu ten ostatni dzień dzieci spędziły na lodowisku, basenie i w McDonaldzie. Od organizatorów - w ostatnim dniu - uczestnicy otrzymali nagrody i puchary za udział w zajęciach i konkursach przeprowadzonych w czasie ferii.

 
BALMUZ 2010
Image
Zespół "TRIO BAND"
14 lutego br. Zespół Trio Band wziął udział w XI Przeglądzie Amatorskich Zespołów Muzycznych Podkarpacia „Balmuz” 2010. Przegląd ten nie ma charakteru konkursowego, zespoły spotykają się po to aby wymienić doświadczenia, lepiej się poznać, zintegrować i oczywiście dobrze się pobawić. Zespoły koncertują na zmianę według wylosowanej na początku kolejności. W przeglądzie wzięło udział oprócz nas jeszcze 5 zespołów: K5 , OKEY, Groovinscy, Orion, Dryms. Zespołowi Trio Band przypadło rozpocząć imprezę. Wszyscy w wyśmienitych humorach bawili się do białego rana. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie przeglądu a zaprzyjaźnionym zespołom za stworzenie przyjaznej atmosfery i doskonały repertuar!

 
««  start « poprz. 31 32 33 34 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 577 - 594 z 609

Projekty

DUTW

Zapowiedź wydarzeń

Zobacz pełne kalendarium

Formy działalności