SLALOM
Image
Dekoracja najlepszych zawodników
20 stycznia na stacji narciarskiej w Chyrowej odbyły się Gminne Zwody w Narciarstwie Alpejskim w konkurencji slalom gigant. Zawody zorganizował Ośrodek Kultury w Dukli wspólnie ze stacją narciarską "Chyrowa - Ski" i J&J Jarząbek. Chęć rywalizacji na stoku zgłosiło 253 zawodników ze wszystkich szkół z terenu naszej gminy. Chłopcy i dziewczyny rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych. Każdy zawodnik miał tylko jedną szansę (jeden przejazd) - więc nie było możliwości nadrobienia czasu przejazdu. Najszybszym a co za trym idzie  - NAJLEPSZYM zawodnikiem tegorocznych zmagań ze stokiem okazał się Jakub Krajmas (czas przejazdu 27,21) z ZSP w Dukli . Zawodnicy stający na podium otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary ufundowane przez Ośrodek Kultury,  karnety na wyciąg ufundowane przez "Chyrowa - ski" natomiast firma J&J Jarząbek - szkoła narciarska - ufundowała telefony komórkowe.



Wyniki Gminnych Zawodów w Narciarstwie Alpejskim
"Chyrowa - ski" 2010


ROCZNIK 2002 I MŁODSI (KAT I)


„DZIEWCZYNY”
1. Szczurek Anna czas. 1.00.27-Dukla
2. Derwich Zofia czas. 1.28.70-Dukla
3. Jakieła Weronika czas 1.30.41-Dukla
„CHŁOPCY”
1. Sysak Karol czas.50,46 - Dukla
2. Uliasz Jakub czas. 55,72- Jasionka
3. Kowalewski Kornel czas. 61,70-Jasionka

ROCZNIK 2001- 1999 (KAT II)

 „DZIEWCZYNY”
1. Gosztyła Dominika czas.34,91 -Dukla
2. Szczurek Aleksandra czas.39,90 - Dukla
3. Wróbel Kinga czas. 42,73 - Jasionka
4. Zima Klaudia czas. 43,73 - Tylawa
5. Buryła Karolina czas. 44,11 – Łęki Dukielskie
6. Pitak Izabela czas. 49,14 - Iwla
7. Wróbel Natalia czas. 50,27 - Jasionka
8. Gumienna Katarzyna czas. 50,71 - Iwla
9. Nowak Diana czas. 50,88- Iwla
10. Wysowska Emanuela czas. 51,91- Dukla
11. Bożędka Marta czas. 54,47 - Iwla
12. Wożniak Natalia czas. 58,88 - Iwla

CHŁOPCY
1. Hryniak Dominik czas. 38,47- Jaśliska
2. Zima Konrad czas. 39,22- Tylawa
3. Pasterkiewicz Maciej czas. 39,37- Dukla
4. Madej Paweł czas. 39,42- Jaśliska
5. Gołąbek Rafał czas. 40,87- Głojsce
6. Gromek Arkadiusz czas. 42,06- Łęki Dukielskie
7. Krężołek Tomasz czas.42,88 – Łęki Dukielskie
8. Jakieła Hubert czas. 43,23 - Dukla
9. Sanocki Kornel czas. 43,54 - Dukla
10. Budzisz Mateusz czas. 44,31- Dukla
11. Lorenc Tomasz czas. 45,58 - Jasionka
12. Moskal Grzegorz czas. 45,67- Iwla
13. Aszlar Krzysztof czas. 45,95- Dukla
14. Farbaniec Kamil czas. 46,94- Jaśliska
15. Węgrzyn Michał czas.47,08- Łęki Dukielskie
16. Kopczyk Marcin czas. 47,12- Cergpwa
17. Pitak Szymon czas. 47,41- Iwla
18. Szczurek Patryk czas. 48,45- Dukla
19. Kołacz Rafał czas. 49,11- Głojsce
20. Plata Piotr czas. 49,78- Dukla
21. Uliasz Filip czas. 50,91- Jasionka
22. Kołacz Marcin czas. 52,86- Dukla
23. Jakieła Łukasz czas. 53,22- Dukla
24. Moskal Grzegorz czas. 58,48- Iwla
25. Jastrzębski Dominik czas. 59,76- Głojsce
26. Kreimas Szymon czas. 1.00.04 -Głojsce
27. Korzec Karol czas. 1.07.43-Dukla
28. Nykiel Kamil czas. 1.09.10- Równe

Rocznik 1998-1996 (III kat)

„DZIEWCZYNY”

1.Bąk Barbara –czas-28,64-Dukla
2.Krajmas Karolina –czas-30,01-Dukla
3.Stepek Adrianna-czas-34,44-Dukla
4.Wróbel Patrycja-czas-34,81-Jasionka
5.Wojdyła Dominika-czas-35,75-Dukla
6.Pikor Klaudia-czas-38,22-Równe
7.Fydryk Wioletta-czas-39,14-Iwla
8.Tabaka Sylwia-czas-40,44-Iwla
9.Janas Ola-czas-40,48-Iwla
10.Woźniak Ilona-czas-41,69-Iwla
11.Szwast Izabela-czas-41,81-Iwla
12.Ryczak Aleksandra-czas-42,38-Łęki Dukielskie
13.Wojdyła Beata-czas-47,58-Łęki Dukielskie

 „CHŁOPCY”
1. Krajmas Jakub czas. 27,21- Dukla
2. Gosztyła Krystian czas. 28.00-Dukla
3. Szyszlak Paweł czas. 30,04- Jasionka
4. Wołtosz Konrad czas.31,50- Jaśliska
5. Mastyj Michał czas. 32,00- Głojśce
6. Aszlar Przemysław czas. 33,22- Łęki Dukielskie
7. Pietruś Szymon czas. 33,37- Łęki Dukielskie
8. Kosior Konrad czas. 33, 92- Tylawa
9. Koperstyński Kamil czas. 34,09-Jaśliska
10. Kostycz Grzegorz czas. 34,29-Dukla
11. Krówka Ireneusz czas. 34,51-Iwla
12. Patla Paweł czas 34,65-Równe
13. Michalak Maciej czas. 34,82-Jaśliska
14. Włoch Mateusz czas.34,85-Dukla
15. Kielar Patryk czas. 34,88-Łęki Dukielskie
16. Wróbel Daniel czas. 35,10-Jasionka
17. Dróbek Mateusz czas.35,30-Dukla
18. Sudia Norbert czas. 35,44-Tylawa
19. Orlof Dawid czas. 35,67-Głojsce
20. Szczurek Rafał czas. 35,72-Jasionka
21. Szombara Dawid czas. 35,74-Łęki Dukielskie
22. Zima Patryk czas.35,81-Dukla
23. Dudzik Hubert czas. 35,82-Dukla
24. Przystasz Dominik czas. 36,02-Wietrzno
25. Gołąbek Jakub czas.36,36-Dukla
26. Kucharski Dominik czas. 36,37-Jasionka
27. Kosior Norbert czas. 36,67-Tylawa
28. Wilk Arkadiusz czas. 37,07- Łęki Dukielskie
29. Wdowiarz Daniel czas 37,13-Wietrzno
30. Kopciuch Kamil czas. 37,13-Jasionka
31. Mierzejewski Maciej czas. 37,32- Dukla
32. Bożętka Dawid czas. 37,43-Jasionka
33. Wróblewski Sebastian czas. 37, 52-Jasionka
34. Kuśnierz Mateusz czas. 37,75- Jaśliska
35. Ukleja Michał czas. 37,76-Dukla
36. Pachana Karol czas. 38,11-Dukla
37. Koperstyński Patryk czas. 38,23- Jaśliska
38. Kijowski Rafał czas. 38,40- Jaśliska
39. Szymański Marcin czas. 38,43-Iwla
40. Kuchta Paweł czas. 38,46- Jaśliska
41. Gniady Patryk czas. 38,63-Równe
42. Trzebunia Dawid czas. 38,65-Tylawa
43. Cysarz Michał czas. 38,66- Dukla
44. Madej Jarosław czas. 38,75 - Jaśliska
45. Jastrzębski Jakub czas. 38,93- Łęki Dukielskie
46. Jastrzębski Rafał czas. 38,97- Łęki Dukielskie
47. Dmytryszyn Marcin czas. 39,37 - Jaśliska
48. Kandefer Piotr czas. 39,41-Dukla
49. Milan Karol. Czas 39.65- Jaśliska
50. Patlewicz Piotr czas 39,70¬ -Jaśliska
51. Szczurek Wojciech czas. 40,05- Dukla
52. Ryczał Kacper czas. 40,17- Łęki Dukielskie
53. Moszczyński Karol czas. 40,29- Dukla
54. Włoch Bartłomiej czas. 40,40- Dukla
55. Godek Piotr czas. 40,54-Wietrzno
56. Szwast Tobiasz czas. 40,66-Iwla
57. Janiszewski Mariusz czas. 40,71-Dukla
58. Skoczeń Jakub czas. 41,24-Iwla
59. Krajmas Bartłomiej czas. 41,32 -Głojsce
60. Sliwiński Karol czas. 41,39- Łęki Dukielskie
61. Łątka Patryk czas. 41,49- Jaśliska
62. Mazur Damian czas. 41,59-Wietrzno
63. Kwasek Krystian czas. 42,32-Iwla
64. Mazur Grzegorz czas. 42,60-Wietrzno
65. Kurasz Paweł czas. 42,80- Jaśliska
66. Kowalski Przemysław czas. 43,03-Tylawa
67. Sawczuk Jeremi czas. 43,05-Dukla
68. Dubis Przemysław czas. 44,20-Tylawa
69. Szwast Kamil czas. 45,39-Iwla
70. Fornal Piotr czas. 46,04- Głojsce
71. Mamcarz Marcin czas.46,45-Iwla
72. Fall Daniel czas. 47,07-Tylawa
73. Poręba Gracjan czas. 52,59- Łęki Dukielskie
74. Świstak Jakub czas. 53,67-Wietrzno


ROCZNIK 1995-1994 (IV KAT)

 „DZIEWCZYNY”


1.Fruga Aleksandra-czas-31,11-Łęki Dukielskie
2.Pikor Magdalena-czas-31,60-Równe
3.Miśkowiec Weronika-czas-32,02-Jasionka
4.Zając Paulina-czas-33,61-Dukla
5.Chłap Aleksandra-czas-34,75-Dukla
6.Gniady Karolina-czas-35,22-Równe
7.Lorenc Barbara-czas-36,25-Jaśliska
8.Urbańska Jagoda-czas-36,57-Iwla
9.Lorenc Karolina-czas-37,14-Jasionka
10.Kotłowska Natalia-czas-37,18-Jasionka
11.Jerema Aleksandra-czas-37,77-Iwla
12.Sereda Klaudia-czas-38,03-Iwla
13.Janas Izabela-czas-38,36-Iwla
14.Węgrzyn Magdalena-czas-38,43-Łęki Dukielskie
15.Szwast Klaudia-czas-38,65-Iwla
16.Woźniak Karolina-czas-40,13-Iwla
17.Frydryk Natalia-czas-40,85-Iwla
18.Buryła Joanna-czas-42,73-Łęki Dukielskie
19.Rygiel Klaudia-czas-45,89-Równe
20.Gumienna Paula-czas-49,37-Iwla

 „CHŁOPCY”

1.Kurzawa Michał-czas-29,24-Głojsce
2.Kochan Szymon-czas-29,65-Równe
3.Wróbel Piotr-czas-29,83-Iwla
4.Wróbel Damian-czas-30,00-Jasionka
5.Patlewicz Bartosz-czas-30,10-Dukla
6.Sporniak Paweł-czas-30,67-Równe
7.Knap Michał-czas-31,25-Równe
8.Kłap Kamil-czas-31,40-Równe
9.Biłas Jakub-czas-32,80-Jaśliska
10.Puchalik Bartosz-czas-33,00-Dukla
11.Madej Marcin-czas-33,21-Jaśliska
12.Kogut Paweł-czas-33,83-Iwla
13.Twardzik Krystian-czas-33,84-Dukla
14.Przystasz Dawid-czas-33,87-Dukla
15.Głowa Mirosław-czas-34,21-Łęki Dukielskie
16.Szyszak Dariusz-czas-34.56-Dukla
17.Kurasz Mateusz-czas-34,89-Jaśliska
18.Moskal Marcin-czas-34,93-Iwla
19.Krężałek Wojciech-czas-34,99-Łęki Dukielskie
20.Madej Konrad-czas-35,01-Jaśliska
20.Bałon Michał-czas-35,01-Dukla
22.Chłap Tomasz-czas-35,09-Dukla
23.Drajewicz Maciej-czas-35,33-Iwla
24.Puz Kamil-czas-35,44-Dukla
25.Lorenc Marek-czas-35,33-Jaśłiska
26.Szajna Patryk-czas-35,81-Dukla
27.Durał Ernest-czas-35,90-Głojsce
28.Pietruszka Grzegorz-czas-36,04-Wietrzno
29.Korzec Dominik-czas-36,10-Dukla
30.Łączkowski Marcin-czas-36,20-Równe
31.Mackoś Paweł-czas-36,24-Wietrzno
32.Juzwa Kamil-czas-36,34-Jaśliska
33.Drobiniak Jakub-czas-36,46-Dukla
33.Józewczyk Andrzej-czas-36,46-Dukla
35.Smolak Rafał-czas-36,60-Dukla
36.Bukowczyk Piotr-czas-36,64-Jaśliska
37.Cypara Damian-czas-36,68-Łęki Dukielskie
38.Bolek Zbigniew-czas-36,89-Tylawa
39.Mikos Dorian-czas-36,94-Dukla
40.Wilk Radosław-czas-36,95-Dukla
41.Korzec Paweł-czas-37,09-Dukla
42.Pęcak Kamil-czas-37,19-Dukla
43.Gruszka Kamil-czas-37,64-Iwla
44.Kondziołka Wojciech-czas-37,80-Jaśliska
45.Mastyj Paweł-czas-39,21-Głojsce
46.Kandefer Bartłomiej-czas-40,87-Dukla
47.Szymczakowski Mateusz-czas-40,90-Jaśliska
48.Winnicki Kamil-czas-41,04-Jaśliska
49.Król Karol-czas-41,84-Wietrzno
50.Białogłowicz Artur-czas-42,09-Łęki Dukielskie
51.Białogłowicz Jakub-czas-42,63-Wietrzno
52.Bogacz Paweł-czas-42,66-Dukla
 
SEO by Artio